Wygraj egzemplarze zbioru opowiadań Andrzeja Pilipiuka „Litr ciekłego ołowiu” [ZAKOŃCZONY]

31 maja 2016

litr-cieklego-olowiu-konkurs
Z okazji premiery nowego zbioru opowiadań Andrzeja Pilipiuka zatytułowanego „Litr ciekłego ołowiu” wspólnie z wydawcą książki, oficyną Fabryka Słów, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do wygrania są trzy egzemplarze książki zbierającej najnowsze opowiadania „bezjakubowe” autora. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jaki tytuł nosi opowiadanie, którym zadebiutował na łamach prasy Andrzej Pilipiuk?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Litr ciekłego ołowiu”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 14 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Hiena”.

Egzemplarze książki „Litr ciekłego ołowiu” otrzymują:

Flora Woźnica,
Andrzej Milanowski,
Robert Walczak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

litr-cieklego-olowiuAndrzej Pilipiuk „Litr ciekłego ołowiu”

Opis: Zbiory opowiadań tzw. „bezjakubowych” to proza pisana bardziej na poważnie. Wśród krytyków uchodzą za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Większość tekstów eksploruje tematykę historyczną. Jak w kalejdoskopie przewijają się mało znane epizody, artefakty innych epok, alternatywy historyczne, zapomniane wynalazki. Ten zbiór nie zawiedzie czytelników. Zbierane skrzętnie okruchy przeszłości tworzą mozaikę, od której podziwiania nikt nie może się oderwać. Książka ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment jednego z opowiadań ze zbioru „Litr ciekłego ołowiu”.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe