banner ad

Wygraj egzemplarze „Zabawy w chowanego” Jacka Ketchuma! [ZAKOŃCZONY]

27 sierpnia 2017


Wspólnie z wydawnictwem Papierowy Księżyc organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Zabawa w chowanego” Jacka Ketchuma.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze najnowszej na polskim rynku powieści autora kultowej „Dziewczyny z sąsiedztwa” oraz takich bestsellerów, jak „Jedyne dziecko”, „Poza sezonem” czy „Rudy”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Które powieści Jacka Ketchuma zostały przeniesione na ekran? Wymień tytuły tych książek.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ketchum – Zabawa w chowanego”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 10 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Straceni”, „Dziewczyna z sąsiedztwa”, „Rudy”, „Potomstwo”, „Kobieta”.

Egzemplarze powieści „Zabawa w chowanego” otrzymują:

Jakub Salwa,
Anna Fiałkowska,
Krzysztof Krupnik.

Nagrody wyślemy w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opis: Jack Ketchum powraca z książką, którą ponownie napędzi nam stracha. Zabawa w chowanego opowiada o grach i zabawach. Bezmyślnych, niekiedy może i niebezpiecznych. Ale czasem, kiedy przebywasz z odpowiednimi ludźmi, mogą one skusić nawet i ciebie. Lecz nie powinny. Nigdy. Bo może spotkać cię to, co szukających dreszczyku emocji studentów college’u z niewielkiej mieściny w stanie Maine, dla których niewinna zabawa w chowanego w opuszczonym domu przeistoczyła się w koszmar.

Jakub Ćwiek o książce: „Chciałem napisać, że ta powieść to nie jest 'typowy Ketchum’, ale wtedy dotarło do mnie, że wręcz przeciwnie. Bo niesięganie po ekstremum jest znakiem szczególnym tego wyśmienitego autora. Nie brutalne opisy, od których przewracają się wnętrzności, jak w przypadku 'Poza sezonem’, i nie opowieści na faktach, które osiadają na sumieniu już na zawsze (jak to było z 'Dziewczyną z sąsiedztwa’). Cechą szczególną Jacka Ketchuma jest niepokojąco dogłębna znajomość ludzkich postaw i zachowań. To właśnie ona sprawia, że jego bohaterowie są tak prawdziwi a historie tak przekonujące. I w tym znaczeniu wyśmienita 'Zabawa w chowanego’, zaskakująco jak na autora klasyczna, podszyta gotykiem opowieść grozy, to cały Ketchum. Autor, którego umysłu i spojrzenia należy się bać, dał tu z siebie naprawdę dużo”.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe