Wygraj egzemplarze „Wirusa” Guillerma del Toro i Chucka Hogana [ZAKOŃCZONY]

13 sierpnia 2014

wirus-konkurs
Z okazji wydania pierwszego tomu wampirzej trylogii Guillerma del Toro i Chucka Hogana wraz z wydawnictwem Zysk i S-ka przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze „Wirusa”.

Trzy egzemplarze książki, na podstawie której powstał najnowszy serial stacji FX, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wampiry pojawiły się już w jednym filmie wyreżyserowanym przez Guillerma del Toro. Podaj jego tytuł.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Wirus”.
Zakończenie konkursu w środę, 27 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi oczywiście: „Blade: Wieczny łowca II”.

Egzemplarze powieści „Wirus” otrzymują:

Izabela Moskwa
Aleksandra Błoch
Mikołaj Siemienkowicz

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

wirusGuillermo del Toro i Chuck Hogan „Wirus”

Opis: W Nowym Jorku ląduje samolot z Europy. Zaniepokojeni kontrolerzy lotu nie są w stanie nawiązać z nim łączności, zasłony w oknach są zaciągnięte, a światła wyłączone. Drzwi pozostają zamknięte, a ze środka nikt nie wysiada. Władze obawiają się zagrożenia śmiercionośnym wirusem, więc na miejsce lądowania zostaje wezwana ekipa z Centrum Zwalczania i Prewencji Chorób, z Ephraimem Goodweatherem na czele. Spośród ponad dwustu pasażerów żyje tylko czworo. W samolocie-widmie nie znaleziono żadnych trujących substancji, a ofiary wyglądają jakby spały. Co mogło spowodować śmierć tylu osób? Ponadto śledczych i patologów już wkrótce zaniepokoją upiorne metamorfozy zachodzące w ciałach. Tymczasem Nowy Jork szykuje się do niezwykłego zjawiska ? na kilka minut świat pogrąży się w ciemnościach ? Słońce przejdzie zaćmienie. Głodne wampiry tylko czekają, aż na miasto opadnie mroczna kurtyna… Agonia naszego świata jest początkiem ich rządów… Wizjonerski twórca nagrodzonego trzema Oscarami „Labiryntu fauna” i zdobywca nagrody im. Dashiella Hammetta puszczają w ruch diabelską maszynę, która pędzi z oszałamiającą prędkością.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Wirus”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe