Wygraj egzemplarze thrillera „Winni jesteśmy wszyscy” Bartosza Szczygielskiego [ZAKOŃCZONY]

10 kwietnia 2021

Wspólnie z wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego thrillera Bartosza Szczygielskiego zatytułowanego „Winni jesteśmy wszyscy”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której zawiła przeszłość nieoczekiwanie zaciska pętlę na szyi głównego bohatera, Konrada Łazarskiego. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Na okładce thrillera „Winni jesteśmy wszyscy” wykorzystano znaną ilustrację. Kto jest jej autorem i do jakiego dzieła literackiego została w oryginale stworzona? (2) Czy znasz jakieś inne kryminały, które ukazały się w 2021 roku (do 10 kwietnia) nakładem Czwartej Strony? Wymień przynajmniej trzy.


Konkurs rozstrzygnięty. Odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Na okładce thrillera „Winni jesteśmy wszyscy” wykorzystano ilustrację Gustave’a Dorégo, stworzoną w oryginale do wydania „Raju utraconego” Johna Miltona. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście takie tytuły, jak „Afekt” Remigiusza Mroza, „Maski pośmiertne” Anny Rozenberg, „Wszyscy słyszeli jej krzyk” Ryszarda Ćwirleja, „Północna zmiana” Hanny Greń czy „Kto czyni zło” Agnieszki Pietrzyk.

Egzemplarze thrillera „Winni jesteśmy wszyscy” Bartosza Szczygielskiego otrzymują:

Marzena Zielina,
Irena Szykanowska,
Łukasz Oborzelski.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Bartosz Szczygielski – Winni jesteśmy wszyscy”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 22 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, których nie wolno się dopuścić. I to za żadną cenę.

W piątkowe popołudnie, kiedy wszyscy myśleli już o weekendzie, Konrad Łazar zastanawiał się nad czymś innym. Próbował zrozumieć, jak doszło do tego, że była kochanka wykrwawia się na jego oczach i, co ważniejsze, dlaczego nie udało mu się tego przewidzieć. Przecież na co dzień płacono mu za to, by zbierał informacje. By układał je w logiczne ciągi i przewidywał następstwa pewnych wydarzeń. W końcu był w tym naprawdę dobry. Tego się jednak nie spodziewał. Podobnie jak faktu, że odtąd nikt w jego otoczeniu nie będzie bezpieczny, a śmierć upomni się o wszystkich, na których mu zależy.

Wkrótce Konrad wyruszy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, a które należy spalić do szczętu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe