banner ad

Wygraj egzemplarze thrillera „Pocałunek stali” Jeffery’ego Deavera [ZAKOŃCZONY]

6 marca 2018


We współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego thrillera Jeffery’ego Deavera pt. „Pocałunek stali”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze trzymającej w napięciu powieści, w której występuje Lincoln Rhyme, sparaliżowany ekspert od kryminalistyki i były policjant znany czytelnikom z kilkunastu książek amerykańskiego pisarza. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W której powieści Deavera Lincoln Rhyme pojawił się po raz pierwszy oraz jak nazywa się hollywoodzki aktor, który wcielił się w bohatera w filmie? Podaj tytuł książki oraz imię i nazwisko aktora.

_
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Kolekcjoner kości – Denzel Washington”.

Egzemplarze książki „Pocałunek stali” otrzymują:

Adrianna Szczepaniak,
Krzysztof Krupnik,
Justyna Romik.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
_

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jeffery Deaver – Pocałunek stali”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 19 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) – będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jeffery Deaver „Pocałunek stali”

Opis: Kiedy w centrum handlowym na Brooklynie detektyw Amelia Sachs próbuje zatrzymać podejrzanego o zabójstwo, dochodzi do tragicznego wypadku: do układu napędowego schodów ruchomych wpada mężczyzna. Gdy Sachs rzuca się na pomoc, podejrzany ucieka. W sprawę angażuje się życiowy partner Sachs, Lincoln Rhyme, ekspert kryminalistyki, który niedawno zakończył współpracę z nowojorską policją. Wkrótce oboje przekonują się, że wypadek był dziełem przestępcy – pierwszym z serii okrutnych ataków. Przebiegły morderca zmienia urządzenia i przedmioty codziennego użytku w śmiertelnie niebezpieczną broń. Wysadza zdalnie kuchenkę mikrofalową. Wywołuje palnikiem gazowym pożar mieszkania. Potrafi też doprowadzić do wielkiej kraksy na Manhattanie. Zespół Rhyme’a rozpoczyna wyścig z czasem, by wytropić sprawcę, zanim ten znów zabije.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe