Wygraj egzemplarze thrillera „Ofiara dla burzy” Dolores Redondo [ZAKOŃCZONY]

2 lutego 2016

ofiara-dla-burzy-konkurs
Z okazji premiery najnowszego thrillera „Ofiara dla burzy” hiszpańskiej autorki Dolores Redondo, wspólnie z wydawcą książki, oficyną Czarna Owca, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze pełnej napięcia powieści, w której świat kryminalnych zagadek miesza się z atmosferą baskijskich legend, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Inspektor Amaia Salazar, która zajmuje się rozwiązaniem sprawy na kartach „Ofiary dla burzy”, dała się już poznać polskim czytelnikom z dwóch innych powieści. Wymień tytuły tych książek.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Dolores Redondo – Ofiara dla burzy”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 16 lutego, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Niewidzialny strażnik” i „Świadectwo kości”.

Egzemplarze powieści „Ofiara dla burzy” otrzymują:

Emilia Werachowska,
Paweł Hirsz,
Jarosław Rybicki.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

ofiara-dla-burzyDolores Redondo „Ofiara dla burzy”

Opis: Niepowtarzalny klimat, w którym świat rzeczywisty miesza się z fantastycznym. W dolinie rzeki Baztán w niewyjaśnionych okolicznościach umiera niemowlę. Tajemnicza czerwona plamka na czole zmarłej dziewczynki wzbudza podejrzenia śledczych. Dochodzenie utrudniają dziwne zachowanie ojca dziecka i silna wiara babci, że za śmiercią wnuczki stoi Inguma, baskijski demon, który wysysa oddechy dzieci i wypija ich dusze podczas snu. Czy dziewczynka zmarła przez przypadek? Czy ojciec mógł zabić z zimną krwią własną córkę? A może jej śmierć spowodowała krwiożercza mitologiczna istota? Amaia Salazar musi rozwikłać tę mroczną zagadkę, jednocześnie zmagając się z własną przeszłością. Co pomoże jej w śledztwie: rozum i nauka, czy wręcz przeciwnie, mitologia, tradycje i wierzenia? Dolores Redondo, znana autorka thrillerów po raz kolejny zabiera czytelników w emocjonującą podróż do Kraju Basków, gdzie mroczne legendy wciąż pozostają żywe.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe