banner ad

Wygraj egzemplarze thrillera „Kokony” duetu Ule Hansen! [ZAKOŃCZONY]

16 maja 2017


We współpracy z wydawnictwem Filia przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze thrillera „Kokony” amerykańsko-niemieckiego duetu Ule Hansen.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze pierwszego tomu trylogii o profilerce Emmie Crow, którego akcja rozgrywa się we współczesnym Berlinie. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Kto sporządził pierwszy w historii profil kryminalny i którego seryjnego mordercy dotyczył?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ule Hansen – Kokony”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 29 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Pierwszy kryminalny profil sporządził chirurg, dr Thomas Bond. Profil dotyczył seryjnego mordercy o pseudonimie „Kuba Rozpruwacz”.

Egzemplarze powieści „Kokony” otrzymują:

Karina Wiech,
Daniel Walędziak,
Arkadiusz Kochański.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Ule Hansen „Kokony”

Opis: Zapadł wieczór. Obudził się dzień. I nikt ich nie znalazł… Berlin, Plac Poczdamski. Mały chłopiec wspina się na rusztowanie ośmiopiętrowego budynku i dokonuje makabrycznego odkrycia: dostrzega trzy ludzkie ciała owinięte srebrną taśmą i powieszone na stalowych prętach. Wszystkie trzy są skierowane w tę samą stronę, jak gdyby czekały na czyjeś przybycie. Codziennie przechodzą pod nimi setki ludzi, ale nikt ich nie zauważa.

Wszystko wskazuje na to, że w mieście grasuje seryjny morderca. Profil sprawcy ma określić stroniąca od ludzi Emma Carow. Jest nadzwyczajnie inteligentna, ma niepospolitą osobowość i szósty zmysł, jeśli chodzi o seryjnych zabójców. Współpraca policji z profilerką nie jest łatwa, ale tylko ona może zrozumieć i pomóc schwytać zwyrodnialca. Emma Carow boi się ludzi. Seryjnych morderców rozumie. Kobieta prędko uświadamia sobie, że to śledztwo może zaważyć na jej karierze. Jednak im głębiej się w nie wgryza, tym bardziej doskwiera jej zadawniona trauma, grożąc pociągnięciem w przepaść?

Kliknij tutaj, żeby przeczytać wywiad z duetem Ule Hansen, autorami „Kokonów”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe