banner ad

Wygraj egzemplarze thrillera „Dzień gniewu” Bartosza Szczygielskiego [ZAKOŃCZONY]

16 kwietnia 2023

Wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego thrillera Bartosza Szczygielskiego zatytułowanego „Dzień gniewu”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze trzymającej w napięciu książki, opowiadającej o chorym umyśle i rodzących się w nim niebezpiecznych planach, a także o ludziach, którzy szukając azylu i akceptacji, gotowi są na największe poświęcenie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Akcja „Dnia gniewu” rozpoczyna się od tragicznego wydarzenia, które ma miejsce w centrum handlowym. Czy znasz jakieś inne kryminały lub thrillery, w których do zbrodni dochodzi w centrum handlowym? Wymień przynajmniej dwa tytuły. (2) Ile powieści Bartosz Szczygielski opublikował do tej pory w Wydawnictwie Czwarta Strona?


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na (1) pytanie podawaliście m.in. takie tytuły, jak „Pocałunek stali” Jeffery’ego Deavera, „Niewybaczalne” Izabeli Janiszewskiej, „Czarny piątek” Jamesa Pattersona, „Mgły Serengeti” Leylah Attar, „Nieznajomi” C.L. Taylor, „Uciekaj, ukryj się, walcz” April Henry, „Raj” Marty Guzowskiej czy „Serce” Bartosza Szczygielskiego. Odpowiedź na (2) pytanie brzmi: pięć powieści.

Egzemplarze książki „Dzień gniewu” otrzymują::

Monika Deja
Kamil Sokołowski
Joanna Łukasik.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Bartosz Szczygielski – Dzień gniewu”.
Zakończenie konkursu w środę, 26 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Tego, co wydarzyło się w zwykły, słoneczny dzień, nie dało się przewidzieć. Rozpędzony samochód, który wjechał w sam środek centrum handlowego, był jedynie początkiem chaosu, jaki wdarł się w życie kilku osób, a wielu go pozbawił.

Jedna z poszkodowanych, która trafia do szpitala, nie pamięta niczego. Ma za to przeczucie, że sprawcą wypadku jest bliska jej osoba. Z czasem odkryje coś, czego nie spodziewała się w najgorszych koszmarach.

Tymczasem młodszy aspirant, Krystian Betel, nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń. Zaczyna interesować się sprawą, widząc w niej swoją szansę na szybki awans. Podjęty przez niego trop zaprowadzi go do miejsca, o którego istnieniu nie miał pojęcia, i szybko pożałuje, że tak nie zostało…


Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe