banner ad

Wygraj egzemplarze „Taśm rodzinnych” Macieja Marcisza [ZAKOŃCZONY]

27 maja 2019


Wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze debiutanckiej powieści Macieja Marcisza zatytułowanej „Taśmy rodzinne”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, która oddaje niesamowity koloryt ostatniej dekady XX wieku, a przy tym z humorem i wdziękiem ukazuje portret rodziny, która na nowo musi odnaleźć definicję szczęścia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W którym roku zaprzestano produkowania czystych kaset VHS? Podaj rok. (2) Jaki zespół muzyczny i film kojarzą Ci się najbardziej z latami 90.? Podaj tytuł jednego filmu i nazwę jednego zespołu muzycznego.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Maciej Marcisz ? Taśmy rodzinne”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: 2016 rok. W odpowiedzi na drugie pytanie przypomnieliście nam wiele klasycznych filmów i zespołów, za co bardzo dziękujemy.

Uznaliśmy, że egzemplarze powieści „Taśmy rodzinne” otrzymają:

Michał Gawior,
Beata Krasowska,
Patryk Rostek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 1-2 tygodni od otrzymania adresów.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowych (pyt. 1) i najciekawszych (pyt. 2) udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Marcin Małys ma 30 lat, 63 tysiące złotych długu i mętną wizję własnej przyszłości. Kiedy ojciec decyduje się go wydziedziczyć i przekazać wielomilionowy majątek na cele dobroczynne, Marcin postanawia odzyskać należne mu dziedzictwo. Żeby nakłonić ojca do zmiany zdania, musi przekonać do siebie matkę, siostrę i brata, którzy postanowili o nim na zawsze zapomnieć.

Z zabawnej historii o próbach radzenia sobie z dorosłością „Taśmy rodzinne” przeradzają się w poruszającą sagę rodzinną. To opowieść o magicznej i fatalnej sile pieniądza, narodzinach fortun nowobogackich, toksycznym poczuciu wyjątkowości i skutkach manipulowania wspomnieniami. O tym, czego nigdy nie dowiemy się o cudzej rodzinie i o pewnej taśmie VHS.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe