Wygraj egzemplarze „Strażaka” Joego Hilla! [ZAKOŃCZONY]

19 maja 2017


Wspólnie z wydawnictwem Albatros organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej książki Joego Hilla zatytułowanej „Strażak”.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze postapokaliptycznej powieści rozgrywającej się w niedalekiej przyszłości, gdy ludzkość dziesiątkuje tajemnicza plaga doprowadzająca zarażonych do samospalenia. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ogień, który trawi świat przedstawiony na kartach „Strażaka”, odegrał również ważną rolę w jednej z powieści napisanych przez ojca Joego Hilla, Stephena Kinga. Jaki jest tytuł tej powieści i czyjej pamięci została dedykowana?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Joe Hill – Strażak”.
Zakończenie konkursu w środę, 31 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Podpalaczka” dedykowana pamięci Shirley Jackson.

Egzemplarze powieści „Strażak” otrzymują:

Adam Garbacik,
Piotr Makarewicz,
Magdalena Gołaś,
Dorota Filipczuk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Joe Hill „Strażak”

Opis: Nikt nie wie dokładnie, kiedy i jak to się zaczęło. Przez kraj przetacza się przerażająca plaga, która uderza w kolejne miasta: Boston, Detroit, Seattle. Lekarze nazywają to Draco Incendia Trychophyton. Dla wszystkich innych to Dragonscale, wysoce zakaźny, śmiertelny zarodnik. Najpierw na ciele pojawiają się piękne czarno-złote plamy, a następnie ludzie stają w płomieniach. Zakażają się miliony, ogień wybucha wszędzie. Nie ma antidotum. Nikt nie jest bezpieczny.

Pielęgniarka Harper Grayson opiekowała się setkami zainfekowanych pacjentów, zanim jej szpital całkowicie spłonął. Teraz złote plamy odkryła na własnym ciele. W szpitalu widziała wiele matek, które rodziły zdrowe dzieci, więc wierzy, że jej dziecko też takie będzie… jeśli sama dożyje dnia porodu. Bardziej niż ognia musi jednak unikać zbrojnej Bojówki Kremacyjnej, samozwańczego oddziału ścigającego bezwzględnie wszystkich tych, którzy ich zdaniem noszą w sobie zarodniki. Gdy ludzkość pogrąża się w płomieniach i szaleństwie, na horyzoncie pojawia się tajemnicza i fascynująca postać: człowiek w brudnej, żółtej kurtce strażaka, noszący żelazny pręt. Szalony Strażak, przemierzający ruiny New Hampshire, zainfekowany Dragonscale, zdołał kontrolować w sobie ogień i używa go jak tarczy, broniąc ściganych, i broni, gdy mści się za skrzywdzonych. Harper musi poznać jego tajemnicę, nim ogarną ją płomienie.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe