banner ad

Wygraj egzemplarze „Snobów” Juliana Fellowesa [ZAKOŃCZONY]

23 października 2017


Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Snoby” autorstwa Juliana Fellowesa, twórcy serialu „Downton Abbey”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy powieści będącej szaloną satyrą na brytyjską arystokrację i zamknięty świat książąt, księżnych, markizów, pokojówek i służących. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Autor książki Julian Fellowes jest również cenionym scenarzystą filmowym. Scenariusz do którego filmu przyniósł mu statuetkę Oscara? Podaj tytuł tej produkcji oraz nazwisko reżysera.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Julian Fellowes – Snoby”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 5 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Gosford Park” w reżyserii Roberta Altmana.

Egzemplarze powieści „Snoby” otrzymują:

Maciej Chojecki,
Bernadeta Kobielak,
Artur Bożek,
Justyna Marszałkowska-Jakubik,
Dariusz Walkowiak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Julian Fellowes „Snoby”

Opis: Ojciec Edith to odnoszący umiarkowane sukcesy księgowy, jej ambitna matka cierpliwie wspina się po drabinie społecznej. Traf chce, że podczas wizyty u rodziców dziewczyna spotyka hrabiego Charlesa Broughtona, który ? zgodnie z tym, co piszą plotkarskie magazyny ? jest jednym z najciekawszych młodych arystokratów.

Kiedy się jej oświadcza, ta zgadza się za niego wyjść. Ale czy chodzi o miłość, czy o pozycję i całą resztę? I czy matka Charlesa, przebiegła lady Uckfield, ma rację, sądząc, że ??Edith bardziej interesuje się tytułem hrabiny, niż byciem dobrą żoną jej syna? Gdy w posiadłości zjawia się ekipa telewizyjna, a wraz z nią obłędnie przystojny aktor, najgorsze lęki lady Uckfield wydają się w pełni uzasadnione.

Stephen Fry o książce: „’Snoby” są tym wszystkim, co pragnie się dostać od autora Gosford Park. Ta książka aż ocieka od wybornych smaczków z życia dobrze urodzonych i niuansów angielskiego życia. To wręcz grzeszna uczta. Powieść w cudowny sposób mówi o moralności, ale nie moralizuje, i ani na minutę nie traci swojej rozkosznie wdzięcznej bezwstydności w portretowaniu wyższych sfer”.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe