Wygraj egzemplarze „Śladów” Jakuba Małeckiego! [ZAKOŃCZONY]

11 października 2016

slady-konkurs
Z okazji premiery nowej książki Jakuba Małeckiego zatytułowanej „Ślady” wspólnie z wydawnictwem Sine Qua Non przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do wygrania są trzy egzemplarze nowej książki autora „Dygotu” będącej zbiorem opowieści, które zazębiają się i uzupełniają, tworząc kalejdoskop ludzkich życiorysów. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe nie powinno sprawić problemów czytelnikom naszej strony: Obrazy którego znanego malarza zainspirowały Jakuba Małeckiego do napisania „Śladów”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jakub Małecki – Ślady”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 25 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to: Jacka Malczewskiego.

Egzemplarze książki „Ślady” otrzymują:

Katarzyna Gorzałczyńska,
Michalina Durałek,
Kamil Tworkowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

wywiad-jakub-malecki-slady-2

Jakub Małecki „Ślady”

Opis: Wielobarwny i zaskakujący kalejdoskop ludzkich życiorysów. Koniec świata za każdym razem wygląda inaczej. Jest pędzącą kulą, błyskiem szkła, odgłosem pukania do drzwi. Czasami nadchodzi w huku. Czasami cicho krąży wokół stołu. Tadeusz ginie na wojnie, ale nie umiera cały. Pada na ziemię z rozerwaną głową, aby od tej pory trwać w życiach innych. Bożena, jego daleka krewna, zostaje światowej sławy modelką, nigdy jednak nie przestaje uciekać przed samą sobą. Ludwik, jej ojciec, co rano budzi się, nie wiedząc, kim jest, a jednak próbuje być kimś. Kolejne życiorysy przeplatają się coraz gęściej, tworząc niepokojącą mozaikę radości, tęsknot i lęków. Wojna, miłość, szaleństwo i wspomnienia. Samotnicy, kochankowie i ofiary. Ludzie z wielkimi marzeniami i przeszłością, o której nieraz chcieliby zapomnieć. Ci, którzy żyją tylko w połowie, i ci, którzy chcą żyć wiele razy. A pośród nich coś, o czym żaden z nich nie ma pojęcia. Choć niektórzy przeczuwają.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe