Wygraj egzemplarze „Rdzy” Jakuba Małeckiego! [ZAKOŃCZONY]

20 października 2017


Z okazji premiery najnowszej powieści Jakuba Małeckiego pt. „Rdza” wspólnie z wydawnictwem Sine Qua Non przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze nowej powieści autora głośnego „Dygotu” i nominowanej do Nagrody Literackiej Nike książki „Ślady”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jaki tytuł nosi opowiadanie, którym zadebiutował Jakub Małecki? Podaj również, gdzie ukazał się ów debiut.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jakub Małecki ? Rdza”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 2 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Jakub Małecki zadebiutował opowiadaniem „Dłonie”, które ukazało się w magazynie „Science Fiction, Fantasy i Horror”.

Egzemplarze powieści „Rdza” otrzymują:

Ryszard Barycza,
Izabela Jasiczak,
Patrycja Winiecka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jakub Małecki „Rdza”

Opis: Przyjaźń poddana wielkiej próbie i marzenie, które staje się ciężarem. Lato 2002 roku. Czekając na powrót rodziców z wielkiego miasta, siedmioletni Szymon układa monety na torach. Nie wie, że jego życie już nigdy nie będzie takie, jak dotychczas. Kilka dekad wcześniej jego babka, Tośka, wyrusza w podróż, którą zapamięta na zawsze. Wyrwana z bezpiecznego domu dziewczynka trafia do obcego świata, którego zasad musi się nauczyć. Jako dorosła kobieta stanie przed konsekwencją swoich dawnych wyborów. Losy tych dwojga splatają się w sposób, którego żadne z nich się nie spodziewa. Zmuszeni żyć ze sobą, pomimo różnic, Szymon i Tośka próbują zrozumieć się nawzajem i uwierzyć, że wszystko będzie dobrze.

Tematy: , , ,

Kategoria: książkowe