Wygraj egzemplarze „Raportu z Północy” Andrzeja Pilipiuka! [ZAKOŃCZONY]

16 stycznia 2018


Wspólnie z wydawnictwem Fabryka Słów organizujemy konkurs, w którym można wygrać egzemplarze najnowszej książki Andrzeja Pilipiuka zatytułowanej „Raport z Północy”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której twórca Jakuba Wędrowycza dzieli się wspomnieniami i refleksjami z wędrówek po ukochanej Skandynawii. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Akcja których cykli powieściowych Andrzeja Pilipiuka osadzona została głównie na Półwyspie Skandynawskim?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Andrzej Pilipiuk ? Raport z Północy”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 29 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Oko Jelenia” oraz „Norweski Dziennik”.

Egzemplarze książki „Raport z Północy” otrzymają:

Patryk Ośko,
Izabela Wrzesińska,
Krzysztof Palczewski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Andrzej Pilipiuk „Raport z Północy”

Opis: Ta książka jest poniekąd książką podróżniczą ? jednak w przeciwieństwie do książek prawdziwych podróżników nie opisuję miejsc egzotycznych ani choćby trudno dostępnych. Zamiast to draństwo czytać możecie wsiąść w samolot tanich linii lotniczych i zobaczyć to wszystko na własne oczy. „Obsesją mojego życia zawsze była chęć odgryzienia się. Podjąłem walkę by nie dać się wdeptać w błoto. By się uratować. By się odegrać. By żyć po swojemu, a nie tak jak nam wymyślono. Moje podróże po Skandynawii to część tego planu. I ta książka jest pełna moich obsesji. To jest książka napisana przez wkurzonego niewolnika, który zdołał zerwać się z łańcucha. To, o czym marzyłem, będąc nastolatkiem, spełniło się. Jestem pisarzem. Żyję w wolnym świecie otwartych granic, w którym z samolotu korzysta się jak z PKS-u. Żegluję jachtem przez fiordy, czasem nawet stoję za sterem. Piszę książkę na laptopie. Nastąpiło dopełnienie. Ostatni kawałek rozsypanej układanki wskoczył na swoje miejsce” ? pisze Pilipiuk.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe