Wygraj egzemplarze „Pudełka z guzikami Gwendy” w ekskluzywnym etui! [ZAKOŃCZONY]

7 stycznia 2018


Wspólnie z wydawnictwem Albatros dajemy wam okazję do wygrania egzemplarzy „Pudełka z guzikami Gwendy”, wspólnej noweli napisanej przez Stephena Kinga i Richarda Chizmara, opublikowanej w ekskluzywnym etui.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze mrocznej i lapidarnej historii o dorastaniu, odpowiedzialności, moralności i kierowaniu własnym życiem, której akcja osadzona została w znanym dobrze wiernym czytelnikom Kinga miasteczku Castle Rock. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Akcja ilu powieści Stephena Kinga rozgrywała się w miasteczku Castle Rock? Podaj tytuły tych dzieł.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „King, Chizmar ? Pudełko z guzikami Gwendy”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 20 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: cztery powieści ? „Martwa strefa”, „Cujo”, „Mroczna połowa”, „Sklepik z marzeniami”. Ale można było wymienić również „Worek kości” i „Historia Lisey”.

Egzemplarze książki „Pudełko z guzikami Gwendy” otrzymają:

Barbara Motak,
Tomasz Wilgocki,
Mateusz Kornat.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Stephen King, Richard Chizmar „Pudełko z guzikami Gwendy”

Opis: Istnieją trzy drogi prowadzące do Castle View z miasteczka Castle Rock: Trasa 117, Pleasant Road i Schody samobójców. Każdego dnia latem 1974 roku dwunastoletnia Gwendy Peterson wybierała schody podtrzymywane na mocnych, żelaznych śrubach nad klifem. Na szczycie schodów Gwendy łapała oddech, słyszała krzyki bawiących się dzieci. Z oddali słychać uderzenie kija bejsbolowego, to ćwiczący członkowie Ligi seniorów przed charytatywnym meczem z okazji Święta Pracy.

Pewnego dnia ktoś obcy zawołał do Gwendy: „Hej dziewczynko! Podejdź tu, pogadamy sobie”. Na ławce siedział mężczyzna w czarnych dżinsach, czarnym płaszczu i białej koszuli rozpiętej pod szyją. Na głowie miał mały czarny kapelusz. Nadejdzie czas, gdy ten kapelusz zacznie pojawiać się w koszmarach Gwendy?

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe