banner ad

Wygraj egzemplarze „Psikusa” Domenica Starnonego [ZAKOŃCZONY]

30 października 2018


Wspólnie z wydawnictwem W.A.B. proponujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Psikus” cenionego włoskiego pisarza Domenica Starnonego.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze porywającej i niezwykle zabawnej opowieści o starzeniu się, rodzinie, sztuce i pogodzeniu z własną przeszłością. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile książek Domenica Starnonego ukazało się do tej pory w Polsce? Podaj ich tytuły. (2) Z którą zagadkową włoską pisarką wiąże się osobę Domenica Starnonego (według różnych teorii to on sam albo jego żona piszą książki sygnowane jej pseudonimem)?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: (1) Dwie: „Sznurówki” oraz „Psikus”, (2) z Eleną Ferrante.

Egzemplarze powieści „Psikus” otrzymują:

Katarzyna Domańska
Arkadiusz Zaborski
Barbara Kleczka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Domenico Starnone ? Psikus”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 11 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Betta i Saverio, uniwersyteccy matematycy i rodzice czteroletniego Mario, przechodzą poważny małżeński kryzys. Kryzys potęguje wspólne zaproszenie na ważną konferencję naukową. Przez ten czas opiekę nad chłopcem ma sprawować dziadek ? siedemdziesięcioletni wdowiec i znany ilustrator książek. Zarówno dla ceniącego sobie własną przestrzeń starszego pana, jak i dla dopiero odkrywającego uroki świata małego urwisa, będą to niezwykle długie trzy dni pełne drobnych starć i nieporozumień, niewinnych figli i psikusów, niespodziewanych wyzwań i pytań, na które często nie sposób znaleźć właściwą odpowiedź. Siedemdziesiąt dwie godziny w (nie)odpowiednim towarzystwie mogą człowieka wiele nauczyć? A być może nawet uratować relacje, których przyszły los zdawał się wisieć na włosku?

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe