Wygraj egzemplarze powieści „Zabójca z sąsiedztwa” Alex Marwood! [ZAKOŃCZONY]

24 listopada 2016

zabojca-z-sasiedztwa-konkurs
Z okazji polskiej premiery powieści „Zabójca z sąsiedztwa” Alex Marwood wspólnie z wydawcą książki, oficyną Albatros, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze przyjemnie mrocznego thrillera, który ujawnia sekrety mieszkańców pewnej podupadłej kamienicy. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe nie powinno sprawić problemów czytelnikom naszej strony: Jaka głośna sprawa morderstwa zainspirowała Alex Marwood do pisania kryminałów?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Alex Marwood – Zabójca z sąsiedztwa”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 8 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: sprawa morderstwa dwuletniego Jamesa Bulgera.

Egzemplarze powieści „Zabójca z sąsiedztwa” otrzymają:

Anna Rzońca,
Grzegorz Bociański,
Marcin Najgibauer,
Sabina Ptak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

alex-marwood-zabojca

Alex Marwood „Zabójca z sąsiedztwa”

Opis: Collette ukrywa się przed byłym szefem, Cher jest nastoletnią uciekinierką, a Thomas rozpaczliwie pragnie zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Londyńską kamienicę przy Beulah Grove 23 dzielą z nimi: Irańczyk ubiegający się o azyl oraz cichy nauczyciel muzyki. Wszystkich obserwuje Vesta przed którą nic się nie ukryje. Każdy z mieszkańców domu ma swoją tajemnicę. Gdyby tak nie było, żaden z nich nie zdecydowałby się na pokój w szemranej dzielnicy Londynu, za gotówkę, bez żadnych papierów. W domu, w którym nikt nie zadaje pytań, a sąsiedzi spotykając się na schodach, uciekają wzrokiem. W miejscu, gdzie kończą ci, którzy nie mają innego wyjścia.

Szóstka lokatorów zwykle unika siebie nawzajem jak ognia, ale pewnej nieznośnie gorącej nocy będą musieli zawrzeć niewygodny sojusz. Nie mają jednak pojęcia, że jedno z nich jest mordercą, który wybrał już następną ofiarę. Teraz tylko czeka na odpowiedni moment.

Prawa do ekranizacji książki kupiła Rabbit Bandini Productions, firma producencka należąca do Jamesa Franco.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe