Wygraj egzemplarze powieści „Syn” Philippa Meyera! [ZAKOŃCZONY]

13 listopada 2016

syn-meyer-konkurs
We współpracy z wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści Philippa Meyera zatytułowanej „Syn”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze epickiej sagi, która na przykładzie losów dumnej i niezłomnej rodziny McCulloughów z Teksasu rozprawia się z mitem założycielskim Stanów Zjednoczonych. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Kto wciela się w głównego bohatera Eliego McCullougha w zapowiadanej na 2017 rok telewizyjnej ekranizacji powieści „Syn”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Philipp Meyer – Syn”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 27 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to: Pierce Brosnan.

Egzemplarze powieści „Syn” otrzymują:

Adam Biernacki,
Danuta Pituła,
Marlena Gadecka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

syn-meyerPhilipp Meyer „Syn”

Opis: „Syn” Philippa Meyera to epicka, napisana z rozmachem powieść o amerykańskim Zachodzie. Wielopokoleniowa saga o losach dumnej i niezłomnej teksańskiej rodziny McCulloughów ? od czasów XIX-wiecznych najazdów Komanczów do XX-wiecznego boomu naftowego ? dla której najważniejszą wartością jest ziemia i honor. To także książka niepokojąca i działająca na wyobraźnię. Bez wątpienia można powiedzieć, że jest arcydziełem i kontynuacją najlepszej tradycji amerykańskiego kanonu ? niezapomniana powieść łącząca pisarską sprawność Larry?ego McMurtry?ego z ostrością wyrazu Cormaca McCarthy?ego.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe