Wygraj egzemplarze powieści „Święty Wrocław” Łukasza Orbitowskiego [ZAKOŃCZONY]

20 listopada 2020

Wspólnie z Wydawnictwem Świat Książki przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze wznowionej właśnie powieści „Święty Wrocław”, napisanej przez Łukasza Orbitowskiego.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze miejskiego horroru, traktującego o izolacji i gromadzeniu się, o strachu i zakorzenionych lękach, których nie brakuje także w obecnych czasach pandemii. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: (1) Znasz jakieś inne książki, których akcja rozgrywa się we Wrocławiu? Wymień przynajmniej cztery. (2) Ile książek Łukasza Orbitowskiego ukazało się do tej pory nakładem Wydawnictwa Świat Książki? Podaj ich tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie (1) podawaliście m.in. takie książki, jak „Śmierć w Breslau” Marka Krajewskiego, „Z chirurgiczną precyzją” Błażeja Przygodzkiego, „Niskie Łąki” Piotra Siemiona, „Apokalipsę według Pana Jana” Roberta J. Szmidta, „Dom tęsknot” Piotra Adamczyka, „Poczet dziwów miejskich” Krzysztofa Piskorskiego czy „Nomen omen” Marty Kisiel. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (2) brzmi: Nakładem Wydawnictwa Świat Książki ukazały się do tej pory dwie książki Łukasza Orbitowskiego – „Kult” oraz „Święty Wrocław”.

Egzemplarze powieści „Święty Wrocław” otrzymują:

Jakub Mielcarz,
Tomasz Brzozowski,
Ewelina Stańczyk,
Bartosz Sawicki.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Łukasz Orbitowski – Święty Wrocław”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 30 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: To miasto nie jest tym, za co je uważasz. Mieszkańcy wrocławskiego osiedla Polanka odkrywają, że mury ich bloków zbudowane są z czarnej substancji. Pod tapetami czai się coś nienazwanego i przerażająco fascynującego.

Ludzie szybko zaczynają znikać bez wieści, miasto ogarnia histeria, a do Polanki okrzykniętej „Świętym Wrocławiem” ściągają pielgrzymi z całej Polski. Dla bezpieczeństwa osiedle zostaje otoczone kordonem policyjnym i objęte przymusową kwarantanną.

Miejski horror Łukasza Orbitowskiego to powieść o izolacji i gromadzeniu się. O strachu, głęboko zakorzenionych lękach i nowych początkach.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe