Wygraj egzemplarze powieści „Śmierć druga” Beaty i Eugeniusza Dębskich [ZAKOŃCZONY]

15 grudnia 2022

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarze kryminału „Śmierć druga” z detektywem Tomaszem Winklerem i jego babcią Romą Wiśniowiecką. Książkę opublikowało wydawnictwo Agora.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której Tomasz i Roma grają o najwyższe stawki, próbując rozwikłać zagadkę tajemniczego zgonu pewnego dwudziestolatka. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jaki jest ulubiony trunek Romy Wiśniowieckiej, babci Tomasza Winkera? (2) Oprócz serii o Tomaszu Winklerze Beata i Eugeniusz Dębscy napisali wspólnie opowiadanie obyczajowe. Jaki tytuł nosi antologia, w której można znaleźć ten utwór?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Ulubiony trunek Romy Wiśniowieckiej, babci Tomasza Winkera, to koniak Martell. (2) Antologia nosi tytuł „Spis lokatorów”.

Egzemplarze kryminału „Śmierć druga” Beaty i Eugeniusza Dębskich otrzymują:

Michalina Durałek,
Małgorzata Drągowska,
Beata Suluk.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Beata i Eugeniusz Dębscy – Śmierć druga”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 25 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: We Wrocławiu zostają znalezione zwłoki dwudziestoletniego Rafała Góry, a podejrzanym o morderstwo jest jego najlepszym przyjaciel, Sebastian. Buksujące w miejscu policyjne śledztwo mogłoby skorzystać z pomocy prywatnego detektywa Tomka Winklera, ale jest jeden problem: Winkler zna podejrzanego i ma pewne powody, by wierzyć w jego niewinność. Ma też sporo wątpliwości… Może dlatego zgadza się włączyć w dochodzenie swoją najbliższą współpracowniczkę – Romę Wiśniowiecką, prywatnie: babcię. Gdy Winkler rusza tropem tajemniczego „Tuliboru”, Roma prowadzi własne śledztwo w kipiącej od przemilczanych sekretów miejscowości, z której pochodził zabity chłopak. Żadne z nich jeszcze nie wie, że w tej sprawie jest też druga śmierć…


Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe