banner ad

Wygraj egzemplarze powieści science fiction „Pojedynek na słowa” Connie Willis [ZAKOŃCZONY]

3 sierpnia 2017


Wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści science fiction „Pojedynek na słowa” autorstwa amerykańskiej pisarski Connie Willis.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze najnowszej książki mistrzyni literatury science fiction, która w „Pojedynku na słowa” łączy fabułę opartą na domysłach o przyszłych osiągnięciach z błyskotliwym dowcipem w stylu Nory Ephron i P.G. Wodehouse?a. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Connie Willis uchodzi za najczęściej nagradzaną pisarkę fantastyczną. Ile łącznie nagród Hugo i Nebula zdobyła w swojej wieloletniej karierze?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Connie Willis – Pojedynek na słowa”.
Zakończenie konkursu w środę, 16 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: 18 (11 Hugo i 7 Nebula).

Egzemplarze powieści „Pojedynek na słowa” otrzymują:

Marcin Kuźmicki,
Adam Sobczak,
Przemysław Ojczyk,
Anna Wiśniewska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Connie Wilkis „Pojedynek na słowa”

Opis: Niedaleka przyszłość. Prosty zabieg ambulatoryjny robi prawdziwą furorę wśród zakochanych. Najnowszy wynalazek medycyny ma zwiększyć wzajemne zrozumienie między partnerami, a tym samym zbliżyć ich do siebie. Briddey Flannigan jest zachwycona, gdy jej chłopak, Trent, proponuje, by jeszcze przed ślubem poddali się zabiegowi, który scementuje ich związek. Dzięki temu staną się sobie jeszcze bliżsi. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się, że musiało dojść do jakiejś pomyłki, bo Briddey czuje się zespolona, tyle że nie ze swoim chłopakiem. To więcej niż dziewczyna może znieść. Ale to dopiero początek kłopotów. Briddey szybko uświadomi sobie, że nadmiar informacji nie jest niczym dobrym, a miłość i komunikacja międzyludzka są o wiele bardziej skomplikowane, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe