banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Podróż w stronę czerwieni” Sylwii Zientek [ZAKOŃCZONY]

10 maja 2016

podroz_w_strone_czerwieni_konkurs
Z okazji premiery nowej powieści Sylwii Zientek zatytułowanej „Podróż w stronę czerwieni” wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze powieści drogi opisującej wyprawę trzech przyjaciółek śladami młodopolskiej poetki Marii Komornickiej rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Z uwagi na swą tematykę „Podróż w stronę czerwieni” zawiera liczne wątki i odniesienia historyczne. Jak nazywa się inna powieść Sylwii Zientek, która w całości rozgrywa się w przedwojennej Polsce? Podaj jej tytuł.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sylwia Zientek – Podróż w stronę czerwieni”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 23 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Miraże”.

Egzemplarze powieści „Podróż w stronę czerwieni” otrzymują:

Paweł Cichy,
Natalia Leszka,
Justyna Jakubecka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Podroz_w_strone_czerwieniSylwia Zientek „Podróż w stronę czerwieni”

Opis: Trzy przyjaciółki. Każda znalazła się właśnie na życiowym zakręcie. Zakończenie wieloletniej pracy w korporacji, rozpadające się związki, marzenia o miłości i pytania o własną tożsamość ? z tym muszą się zmierzyć. Na razie postanawiają oderwać się od codzienności i wyruszają w podróż po Europie śladami tajemniczej młodopolskiej poetki Marii Komornickiej. Odwiedzają Grabów nad Pilicą, gdzie się urodziła, spędzają kilka letnich dni w niezwykłej Brugii i docierają do Paryża. W końcu nowo odkryta namiętność prowadzi je aż do gorącego Marakeszu.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać pierwszy rozdział książki.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe