Wygraj egzemplarze powieści „Piąta pora roku” Ali Smith

22 czerwca 2024

Wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Piąta pora roku” autorstwa szkockiej pisarki Ali Smith.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze zabawnej, smutnej, pięknej i tajemniczej powieści, która jest erudycyjnym, pełnym humanizmu portretem naszej intensywnej współczesności. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile razy Ali Smith znalazła się w finale Nagrody Bookera? (2) Czy znasz jakichś innych żyjących szkockich pisarzy? Wymień przynajmniej 3 autorów lub autorki.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ali Smith – Piąta pora roku”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 30 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Książka nominowana do Highland Book Prize. Książka roku według „The New Yorker”, „NPR”, „Kirkus”.

Pewnego dnia Sandy odbiera telefon od niewidzianej przez kilkadziesiąt lat znajomej ze studiów, która prosi ją o pomoc w rozwiązaniu pewnej zagadki. Rozpoczyna to serię dziwnych zdarzeń, nieoczekiwanych wizyt i zaskakujących wspomnień.

Ali Smith w mistrzowski sposób opowiada o samotności, potrzebie bezpieczeństwa oraz wolności.


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe