Wygraj egzemplarze powieści „Ostatni policjant” Bena H. Wintersa [ZAKOŃCZONY]

19 listopada 2017


We współpracy z Wydawnictwem RM przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Ostatni policjant” autorstwa Bena H. Wintersa.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy oryginalnej powieści kryminalnej z elementami science fiction, której głównym bohaterem jest detektyw Henry Palace, próbujący rozwikłać zagadkę śmierci pewnego człowieka na pół roku przed zbliżającą się apokalipsą. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Autor „Ostatniego policjanta” ma również w dorobku dwie literackie parodie. Które klasyczne powieści przerobił?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ben H. Winters ? Ostatni policjant”.
Zakończenie konkursu w piątek, 1 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Winters sparodiował „Annę Kareninę” Lwa Tołstoja oraz „Rozważną i romantyczną” Jane Austen.

Egzemplarze powieści „Ostatni policjant” otrzymują:

Marek Swaczyna,
Monika Prasowska,
Katarzyna Waśniewska,
Piotr Hamerski,
Dariusz Wielgosz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Ben H. Winters „Ostatni policjant”

Opis: Samobójstwo czy morderstwo? Smutny przypadek czy zaplanowana zbrodnia? Prywatna tragedia, a może zorganizowana działalność przestępcza? Chcesz wiedzieć, kto zabił? A jakie to ma znaczenie, skoro już za chwilę wszyscy zginiemy. Nie ma odwrotu. Nie ma ucieczki. Nie ma nadziei. Zostało 6 miesięcy, 2 tygodnie i 4 dni. Co zrobisz ze swoim życiem, zanim nastąpi wielkie bum?

„Ostatni policjant” to fascynująca opowieść kryminalna, której akcja rozgrywa się w przededniu totalnej katastrofy. Do Ziemi zbliża się asteroida i nic już nie da się zrobić, by uniknąć zderzenia. Świat pogrąża się w chaosie, następuje niespotykany kryzys ekonomiczny, wojsko wprowadza stan wyjątkowy i patroluje ulice, by powstrzymać armagedon. Szerzy się przestępczość, fanatyzm religijny, panika. I tylko detektyw Hank Palace jak co dnia prowadzi drobiazgowe śledztwo, by poznać prawdę, która nikogo innego już nie obchodzi.

„Ostatni policjant” to pierwsza część trylogii pełnej zbrodni i tajemnic. Czy uda się je poznać przed końcem świata?

Kliknij tutaj, żeby przeczytać recenzję powieści „Ostatni policjant”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe