Wygraj egzemplarze powieści „Nazywam się Stephen Florida” Gabe’a Habasha [ZAKOŃCZONY]

23 lipca 2019


Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym wspólnie z Wydawnictwem Poznańskim, w którym można wygrać egzemplarze mocnego debiutu powieściowego Gabe’a Habasha zatytułowanego „Nazywam się Stephen Florida”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy zapadającej w pamięć powieści o młodym człowieku ogarniętym obsesją, który stoi na skraju poczytalności i osamotnienia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jak nazywa się znany amerykański magazyn poświęcony branży książkowej, w którym jako redaktor działu recenzji pracuje autor powieści, Gabe Habash? (2) Główny bohater powieści „Nazywam się Stephen Florida” uprawia zapasy. W którym roku polscy zapaśnicy po raz pierwszy wystąpili pod własnym sztandarem na igrzyskach olimpijskich?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Publishers Weekly” (2) w 1924 roku.

Egzemplarze powieści „Nazywam się Stephen Florida” otrzymują:

Sławomir Ćwiek,
Aniela Muszalska,
Bartłomiej Feruś,
Aleksandra Iwulska,
Paweł Pieszczochowicz.

Nagrody wyślemy pocztą po otrzymaniu adresów od laureatów.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Gabe Habash ? Nazywam się Stephen Florida”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 3 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Powieść o pasji, uporze i pokonywaniu traumy, ale też bluźniercza i niesamowita historia samotności i nieludzkiej wręcz obsesji na punkcie tego, by zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecie.

Stephen jest wychowanym przez babkę sierotą, który dzięki stypendium sportowemu trafia na któryś z zapomnianych przez Boga wiejskich college?ów w Północnej Dakocie. Oficjalnie uczy się po to, aby uzyskać dyplom licencjata sztuk wyzwolonych, lecz prawdziwym celem jego życia w Oregsburgu jest uprawianie zapasów. Tytuł mistrzowski jest dla chłopaka świętym Graalem, spełnieniem i ? być może ? kresem lub początkiem wszystkiego.

Florida podporządkowuje więc zawodom całe swoje życie, a każdy trening i każda walka mają stanowić kolejny krok w stronę wielkości.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe