Wygraj egzemplarze powieści „Marny” Andrew Seana Greera [ZAKOŃCZONY]

1 czerwca 2020


We współpracy z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze nagrodzonej Pulitzerem powieści „Marny” autorstwa Andrew Seana Greera.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze pięknej, wzruszającej i jednocześnie zabawnej powieści o przemijaniu czasu i o sile miłości. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile powieści opublikował do tej pory Andrew Sean Greer? (2) Czy oprócz „Marny’ego” nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazała się jeszcze jakaś powieść nagrodzona Pulitzerem? Jeśli tak, to podaj jej tytuł.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Andrew Sean Greer opublikował do tej pory pięć powieści. Są to: „The Path of Minor Planets”, „The Confessions of Max Tivoli” (wydanie pol. „Wyznania Maksa Tivolego”), „The Story of a Marriage”, „The Impossible Lives of Greta Wells” oraz „Less” (wydanie pol. „Marny”); (2) Oprócz „Marny?ego” nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazała się jeszcze nagrodzona Pulitzerem powieść pt. „Niesamowite przygody Kavaliera i Claya” Michaela Chabona.

Egzemplarze powieści „Marny” Andrew Seana Greera otrzymują:

Andrzej Flakiewicz,
Adrian Gaj,
Hanna Suska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Andrew Sean Greer ? Marny”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 13 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Kto powiedział, że nie możesz uciec od swoich problemów? Artur Marny niedługo skończy pięćdziesiąt lat, jego życie jako powieściopisarza jest co najmniej nieudane. Gdy otrzymuje zaproszenie na ślub od swojego byłego chłopaka, z którym był przez dziewięć lat, nie wie, co ma zrobić. Nie może go przyjąć, bo sytuacja będzie niezręczna, nie może tak po prostu odmówić, bo wyglądałoby to żałośnie. Zaczyna więc akceptować zaproszenia na konferencje, wykłady i inne wydarzenia literackie na całym świecie. W czasie podróży przez Francję, Indie, Niemcy i Japonię Artur prawie się zakochuje, niemalże umiera i nie chce stawić czoła trudnej sytuacji, z którą musi się zmierzyć. Mimo wszystkich nieszczęść, wpadek, nieporozumień i błędów tytułowego bohatera „Marny” to przede wszystkim wzruszająca historia miłosna.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe