Wygraj egzemplarze powieści „Krok trzeci” Bartosza Szczygielskiego [ZAKOŃCZONY]

15 lutego 2020


Z okazji premiery thrillera psychologicznego „Krok trzeci” Bartosza Szczygielskiego wspólnie z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze trzymającej w napięciu opowieści o kobiecie, której idealne życie sypie się jak domek z kart. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile powieści wydał do tej pory Bartosz Szczygielski (wliczając najnowszą). Podaj ich tytuły. (2) Jaką nagrodą i za którą książkę Bartosz Szczygielski został wyróżniony podczas jednej z edycji Międzynarodowego Festiwalu Kryminału?

_
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Cztery („Aorta”, „Krew”, „Serce”, „Krok trzeci”), (2) Nagrodą im. Janiny Paradowskiej za powieść „Aorta”.

Egzemplarze książki „Krok trzeci” otrzymują:

Monika Mielechowicz,
Krzysztof Adamski,
Dominika Jastrzębska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia (od otrzymania wszystkich adresów).
_

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Bartosz Szczygielski – Krok trzeci”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 27 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nowa, mroczna powieść Bartosza Szczygielskiego, mistrza w budowaniu napięcia. Magda ma idealne życie. Przystojnego męża, świetną pracę i piękne mieszkanie, ale za drzwiami sypialni czai się mrok. Niewypowiedziane słowa i skrywane tajemnice w końcu dają o sobie znać. Jej idealny świat rozsypuje się niczym domek z kart w ciągu jednej nocy. Ta noc obudziła demony, pozostawiając Magdę z kłamstwami, które nie przestają boleć, i pytaniami, na które nie zna odpowiedzi… i jest też ona…

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe