Wygraj egzemplarze powieści „Instytut” Stephena Kinga! [ZAKOŃCZONY]

1 października 2019


Wspólnie z wydawnictwem Albatros organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Stephena Kinga zatytułowanej „Instytut”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której Stephen King powraca do motywów znanych z jego najlepszych powieści, jak „To” czy „Podpalaczka”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jaki tytuł nosi ostatni film, w którym Stephen King zagrał gościnnie epizodyczną rolę, i w kogo się wcielił? (2) Który znany polski pisarz wydał wcześniej książkę pod takim samym tytułem, co najnowsza powieść Kinga? Oczywiście zbieżność tytułów jest przypadkowa.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „To: Rozdział 2”. King zagrał sprzedawcę w sklepie z używanymi rzeczami, (2) Jakub Żulczyk.

Egzemplarze powieści „Instytut” otrzymują:

Joanna Bruch,
Paweł Ciszewski,
Halina Kowalczyk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 1 tygodnia.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Stephen King ? Instytut”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 12 października, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Zjawiają się w nocy. W ciągu dwóch minut eliminują wszystkie przeszkody. I uprowadzają obiekt. Interesują ich dzieci. Wyjątkowe dzieci?

Luke Ellis budzi się w pokoju do złudzenia przypominającym jego własny, tyle że bez okien. Wkrótce orientuje się, że trafił do tajemniczego Instytutu i nie jest jedynym dzieciakiem, którego tu uwięziono. To miejsce odosobnienia dla nastolatków obdarzonych zdolnościami telepatii lub telekinezy. W Instytucie zostaną poddani testom, które wzmocnią ich naturalną, choć nadprzyrodzoną moc. Opiekunowie nie mają skrupułów ? grzeczne dzieci są nagradzane, nieposłuszne ? są surowo karane. Wszyscy jednak, prędzej czy później, trafią do drugiej części Instytutu, a stamtąd nikt już nie wraca.

Gdy kolejne dzieci znikają w Tylnej Połowie Luke jest coraz bardziej zdesperowany. Musi uciec i wezwać pomoc. Bo jeśli komuś miałoby się udać, to właśnie jemu. Tylko że nikt dotąd nie uciekł z Instytutu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe