Wygraj egzemplarze powieści „Gliniany most” Markusa Zusaka [ZAKOŃCZONY]

22 czerwca 2019


Z okazji premiery „Glinianego mostu”, nowej powieści autora głośnej „Złodziejki książek”, Markusa Zusaka, wspólnie z wydawcą książki, oficyną Nasza Księgarnia, postanowiliśmy zorganizować dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy zapierającej dech w piersiach i napisanej wyjątkowo pomysłowym językiem sagi rodzinnej, która porusza, bawi i podnosi na duchu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Co oznacza imię głównego bohatera książki ? Clay? (2) Ile książek Markusa Zusaka ukazało się w Polsce nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia? Podaj ich tytuły.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Imię głównego bohatera ? Clay ? oznacza glinę, czyli surowiec, z którego konstruowany miał być tytułowy most; (2) Nasza Księgarnia wydała trzy książki Zusaka: „Złodziejkę książek”, „Posłańca” i „Gliniany most”.

Egzemplarze powieści „Gliniany most” otrzymują:

Mariusz Pankowski,
Jolanta Stukan,
Paulina Jaroszewska,
Barbara Truchel,
Maciej Sulmicki.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Markus Zusak ? Gliniany most”.
Zakończenie konkursu w piątek, 5 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Długo wyczekiwana nowa powieść Markusa Zusaka, autora światowego fenomenu ? „Złodziejki książek”.

Pięciu braci Dunbar mieszka w pogrążonym w chaosie domu bez dorosłych. Pewnego dnia nagle pojawia się ojciec, który porzucił ich po śmierci matki chłopców. Teraz chce, żeby jeden z nich wybudował z nim most. Niespodziewaną propozycję przyjmuje Clay, dręczony skrywaną od dawna tajemnicą. Dlaczego jest tak zdruzgotany? I dlaczego musi podjąć się tego niezwykłego wyzwania?

Ta poetycka, wielowarstwowa, pełna zwrotów akcji i retrospekcji saga rodzinna to popis charakterystycznego dla Markusa Zusaka stylu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe