Wygraj egzemplarze powieści „Billy Summers” Stephena Kinga [ZAKOŃCZONY]

12 sierpnia 2021

Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze „Billy’ego Summersa” – najnowszej powieści Stephena Kinga, którą opublikowało w Polsce wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której tytułowy Billy Summers – płatny zabójca, dla niepoznaki udający pisarza – podejmuje się przed przejściem na emeryturę ostatniego zadania. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Czy znasz jakieś inne powieści, w których główny bohater – płatny zabójca, złodziej lub inny przestępca – godzi się wziąć udział w ostatniej akcji? Napisz przynajmniej dwa tytuły wraz z nazwiskami ich autorów. (2) Podaj trzy przykłady innych powieści Stephena Kinga – oprócz „Billy’ego Summersa” – które nie zawierają wątków nadprzyrodzonych.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie (1) podawaliście m.in. takie tytuły, jak „Złodzieje książek” Matthew Pearla, „Fałszywy krok” Alex Kavy, „Rodzinny interes. Ostatni skok” Andersa Roslunda i Stefana Thunberga, „Już jestem martwy” Urbana Waite’a, „Miasto złodziei” Chucka Hogana czy „Ostatni skok” Ally Carter. W odpowiedzi na pytanie (2) wymienialiście m.in. takie tytuły, jak „Misery”, „Colorado Kid”, „Rage”, „Dziewczyna, która pokochała Toma Gordona”, „Dolores Claiborne”, „Uciekinier”, „Gra Geralda” czy „Ostatni bastion Barta Dawesa”.

Egzemplarze powieści „Billy Summers” Stephena Kinga otrzymują:

Piotr Kwiatek,
Adrian Nowacki,
Jakub Tomczyński.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Stephen King – Billy Summers”.

Zakończenie konkursu w sobotę, 21 sierpnia, o godzinie 23:59.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis wydawcy: Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę. Niestety, coś idzie nie tak… A nawet wszystko.

„Jako nastolatek Stephen King nie ruszał się nigdzie bez kieszonkowego wydania kryminału. Przez całą swoją karierę zawsze ciepło wypowiadał się o powieściach kryminalnych. A teraz, mając lat siedemdziesiąt z okładem, sam taką napisał. 'Billy Summers’ to ukłon w stronę złotych lat gatunku, przepuszczony przez Kingowską wyobraźnię i talent. Jednym słowem – bomba” – pisze Robert Ziębiński, autor książki „Stephen King. Instrukcja obsługi”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe