Wygraj egzemplarze pierwszego tomu nowej sagi Olgi Gromyko „Rok Szczura” [ZAKOŃCZONY]

1 kwietnia 2015

rok-szczura-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Papierowy Księżyc przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze pierwszego tomu „Roku Szczura”, czyli nowej sagi fantasy białoruskiej pisarki Olgi Gromyko.

Pięć egzemplarzy powieści „Widząca” rozpoczynającej humorystyczny cykl o przygodach Ryski, wiejskiej dziewczyny posiadającej dar jasnowidzenia, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Olga Gromyko zasłynęła cyklem książek o wiedźmie W. Rednej, którego akcja rozgrywa się w świecie Belorii. Jak nazywa się powieść wydana przez Papierowy Księżyc, której fabuła również osadzona została w tym uniwersum, ale na długo przed narodzinami wiedźmy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Rok Szczura. Widząca”.
Zakończenie konkursu w środę, 15 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Wierni wrogowie”.

Egzemplarze powieści „Rok szczura. Widząca” otrzymują:

Karolina Wójcik,
Tomasz Potoczny,
Wanda Kamińska,
Maja Czarnecka,
Damian Brodalka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

rok-szczuraOlga Gromyko „Rok Szczura. Widząca”

Opis: Pierwszy tom trzytomowej sagi opowiadającej o losach Ryski, wiejskiej dziewczyny wykazującej pewne zdolności jasnowidzenia, której w pełnej przygód wędrówce towarzyszą: jej przyjaciel z dzieciństwa Żar – złodziejaszek i znaleziony na drodze szczur Alk – który właściwie szczurem nie jest. Jedni marzą o władzy i sławie, inni o bogatym i wygodnym życiu, a ktoś o cichym rodzinnym szczęściu. Z tysiąca ścieżek utkany jest ludzki los i tylko Najjaśniejsza Bogini wie, dokąd prowadzą. Alk pragnie władzy i sławy, Żara nęci bogate i wygodne życie, a Ryska marzy o cichym rodzinnym szczęściu. Jednak żeby jedno marzenie się spełniło, czasem trzeba zrezygnować z innych.
Szeroki świat poza granicami rodzinnej wioski jest dziwny i groźny. Czy młodej wędrowniczce starczy szczęścia, by uniknąć niebezpieczeństw i dokonać właściwego wyboru? Czy właściwy wybór w ogóle istnieje? Jak potoczą się losy Ryski i jej towarzyszy? Czy już zawsze będą tułaczami i zbiegami? Póki trzymają się razem, jest nadzieja na szczęśliwe wywinięcie się z każdej awantury.

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe