Wygraj egzemplarze „Oczu urocznych” Marty Kisiel [ZAKOŃCZONY]

20 sierpnia 2019


We współpracy z wydawnictwem Uroboros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Marty Kisiel zatytułowanej „Oczy uroczne”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której egzystencjalna powaga zabarwiona jest absurdalnym humorem, melancholia dookreślona została elementami grozy, a życie dojrzewającej kobiety opowiedziano w formie nawiązującej do podań ze słowiańskich wierzeń. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Która książka Marty Kisiel jako pierwsza ukazała się nakładem wydawnictwa Uroboros? Podaj jej tytuł. (2) Ile razy Marta Kisiel otrzymała Nagrodę im. Janusza A. Zajdla?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Nomen omen”, (2) dwukrotnie (w 2018 i 2019 roku).

Egzemplarze książki „Oczy uroczne” otrzymają cztery osoby, a nie trzy, jak zapowiadaliśmy (udało nam się zdobyć jeszcze jeden egzemplarz):

Barbara Kiryjczuk,
Jakub Tomczyński,
Agnieszka Grińska,
Anna Urgacz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 1 tygodnia.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Marta Kisiel ? Oczy uroczne”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 26 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Gdzie anioł nie może, tam czorta pośle. Laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla powraca z nowymi dożywotnikami w kolejnej odsłonie bestsellerowego cyklu!

Wraz z nieoczekiwanym atakiem zimy nadciągają równie niespodziewane kłopoty. Ktoś lub coś grasuje po okolicy, atakując przypadkowe osoby. Tymczasem Bazyl wyraźnie coś knuje i w tej intrydze niespodziewanie zyskuje sprzymierzeńca, zaś przyjaźń Ody z Rochem zostaje wystawiona na poważną próbę. Lecz wszystko to blednie w obliczu tajemnic sprzed wielu lat, jakie skrywa pobliski cmentarz ? i niewielki staw w samym sercu ciemnego lasu. Nadciąga czas nieprzejednanej nocy. Czas śmierci.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe