Wygraj egzemplarze „O pisaniu. Na chłodno” Remigiusza Mroza [ZAKOŃCZONY]

15 stycznia 2019


We współpracy z wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać najnowszą książkę Remigiusza Mroza „O pisaniu. Na chłodno”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze poradnika z elementami autobiografii, w którym autor popularnych serii kryminalnych z komisarzem Forstem i z Joanną Chyłką zdradza tajniki swego warsztatu pisarskiego. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Remigiusz Mróz już od kilku lat współpracuje z wydawnictwem Czwarta Strona. Która książka pisarza jako pierwsza ukazała się nakładem tej poznańskiej oficyny? (2) Jak nazywał się internetowy magazyn, który Remigiusz Mróz prowadził w młodości wspólnie z przyjacielem?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Kasacja”, (2) „Vice Versa” (niektórzy podawali nazwę „VoteBall”, jednak żaden numer tego magazynu nigdy nie ujrzał światła dziennego).

Egzemplarze książki „O pisaniu. Na chłodno” otrzymują:

Sławomir Szych,
Rafał Dobrowolski,
Magdalena Brożyna.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Remigiusz Mróz ? O pisaniu. Na chłodno”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 28 stycznia 2019 roku, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: W kraju, w którym rzekomo nikt nie czyta, jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy. W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem. Kim jest? Jak tworzy?

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu, niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę. Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka ? dzięki czemu pozycja ta to nie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, lecz porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe