banner ad

Wygraj egzemplarze najnowszego tomu „Oka Jelenia” pt. „Sowie zwierciadło” [ZAKOŃCZONY]

10 maja 2015

oko_jelenia_sowie_zwierciadlo_konkurs
Z okazji premiery „Sowiego zwierciadła”, czyli najnowszego, siódmego tomu popularnego cyklu Andrzeja Pilipiuka „Oko Jelenia”, wspólnie z wydawcą książki, oficyną Fabryka Słów, przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Cztery egzemplarze powieści opisującej dalsze losy podróżników w czasie, Marka i Staszka, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe nie powinno sprawić problemu osobom znającym poprzednie części cyklu: Jak nazywał się XVI-wieczny statek należący do Petera Hansavritsona, na pokładzie którego główni bohaterowie książki przeżyli liczne, często niebezpieczne przygody?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Oko Jelenia. Sowie zwierciadło”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 24 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Srebrna łania”.

Egzemplarze powieści „Oko Jelenia. Sowie zwierciadło” otrzymują:

Konrad Szmeil,
Katarzyna Żabicka,
Adrian Polok,
Izabella Wajdzik.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

oko_jelenia_sowie_zwierciadloAndrzej Pilipiuk „Oko Jelenia tom 7: Sowie zwierciadło”

Opis: Hanza umarła. Ale czy coś tak wielkiego może zniknąć całkowicie bez śladu? Andrzej Pilipiuk po czterech latach przerwy wraca do uniwersum ?Oka Jelenia? by wreszcie opowiedzieć nam tę historię do końca. Hmmm? Czy na pewno do końca? Staszek rzucony do października 1864-tego, próbuje odmienić wyrok bezlitosnego losu i uratować swoją dziewczynę. Nie wie że usieczenie szablą ośmiu uzbrojonych Rosjan to dopiero początek kłopotów. Belfer Marek także popada w tarapaty. Nadepnął na odcisk potentatowi który jest w stanie rozgnieść go jak muchę. Jedyną szansą przeżycia jest współpraca, choć zlecone mu zadanie wydaje się niemożliwe do wykonania. W dodatku dowiaduje się że wcale nie jest taki sprytny jak sądził. Jesień 1864. Kraj pod okupacją, przecięty wojskowymi kordonami. Siatki konspiracyjne rozbite, powstańcze oddziały wystrzelane po lasach. Rozlana krew wsiąka w ziemię. Walka przegrana. Wyroków historii nie da się już zmienić. Ale nadal po dworach jest do wypęku broni, nadal są też wyrywni młodzieńcy pałający chęcią walki, choćby ostatni raz.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe