Wygraj egzemplarze „Monachium” Roberta Harrisa! [ZAKOŃCZONY]

11 czerwca 2018


Wspólnie z wydawnictwem Albatros organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Roberta Harrisa pt. „Monachium”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze thrillera szpiegowskiego, którego akcja osnuta jest wokół brzemiennej w skutki konferencji monachijskiej z 1938 roku. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Która z dotychczas wydanych powieści Roberta Harrisa najbardziej ci się spodobała i dlaczego? Uzasadnij krótko w dwóch-trzech zdaniach.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy wiele ciekawych odpowiedzi, spośród których drogą wewnątrzredakcyjnego głosowania wyłoniliśmy trzy.

Uznaliśmy, że egzemplarze książki „Monachium” otrzymają:

Aneta Badura,
Patrycja Paliczka,
Michał Brzoza.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Robert Harris ? Monachium”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 24 czerwca, o godzinie 23:59.

Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcja wybierze trzy osoby, które zostaną nagrodzone książkami.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Wrzesień 1938 roku. Hitler za wszelką cenę chce rozpocząć wojnę. Brytyjski premier Chamberlain desperacko próbuje utrzymać pokój. Wszystko rozstrzygnie się w mieście, które już zawsze będzie się kojarzyło z tym wydarzeniem: jedni nazwą je układem, inni ? dyktatem monachijskim.

Podczas gdy samolot z Chamberlainem na pokładzie leci nad kanałem La Manche, z Berlina do Bawarii zmierza pociąg z Führerem. Wsród osób towarzyszących premierowi Wielkiej Brytanii jest jego dobrze zapowiadający się prywatny sekretarz, Hugh Legat. W pociągu zaś jedzie niemiecki dyplomata należący do niewielkiej grupy spiskujących przeciwników Hitlera. Kiedyś studiowali razem w Oksfordzie, lecz przed sześcioma laty ich drogi się rozeszły. Teraz przyszłość Europy zależy od tego, czy znowu się skrzyżują. I czy w sytuacji, w której gra toczy się o najwyższa stawkę, dopuszcza się zdrady. Staną po stronie przyjaciół, rodziny, kraju czy swoich przekonań?

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe