banner ad

Wygraj egzemplarze młodzieżowego horroru „Wiła” Roberta Ziębińskiego [ZAKOŃCZONY]

23 czerwca 2021

Z okazji wydania drugiego tomu serii „Czarny Staw”, zatytułowanego „Wiła”, wspólnie z oficyną Słowne przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy powieści, w której roi się od nadzwyczajnych zjawisk i dziwnych istot. Książka powinna spodobać się wielbicielom serialu „Stranger Things” czy cyklu „Gęsia skórka”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W którym roku i którą książką zadebiutował Robert Ziębiński? (2) Robert Ziębiński jest też autorem dwóch książek poświęconych pewnemu sławnemu pisarzowi z USA. Podaj ich tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. Odpowiedzi na pytania brzmią: (1) Robert Ziębiński zadebiutował w 2010 roku powieścią „Dżentelmen”. (2) Robert Ziębiński jest też autorem dwóch książek poświęconych Stephenowi Kingowi. Są to: „Stephen King. Sprzedawca strachu” oraz „Stephen King. Instrukcja obsługi”.

Egzemplarze drugiego tomu serii „Czarny Staw” pt. „Wiła” Roberta Ziębińskiego otrzymują:

Krzysztof Szewczyk,
Krzysztof Kochańczyk,
Ewa Piotrzkowska,
Michalina Kędzia,
Agata Fila.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Czarny Staw – Wiła”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 4 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Zgrana paczka przyjaciół na tropie tajemniczych i niebezpiecznych istot z polskich legend.

Walka z duchem na rozpoczęcie roku szkolnego? Dzień jak co dzień w Czarnym Stawie. Kamil Jura i jego paczka: Długi, Niedźwiedź i Akira, widzieli już nie takie rzeczy w tym spokojnym na pierwszy rzut oka miasteczku.

Ale pozory mylą. W Czarnym Stawie aż roi się od nadzwyczajnych zjawisk i dziwnych istot.

A duch pięknej kobiety, z którym muszą się zmierzyć przyjaciele, ma już na sumieniu wiele tajemniczych zniknięć. I nie zamierza odpuścić. Ponieważ czarująca Wi zawsze dostaje to, czego chce. I biada temu, kto jej zaufa…

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe