banner ad

Wygraj egzemplarze „Lalek” Jamesa Carola (konkurs 6 z 10) [ZAKOŃCZONY]

16 lipca 2014

lalki-konkurs
Szósty z serii 10 konkursów, jakie przygotowaliśmy dla was z okazji przekroczenia dziesięciu tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku. Tym razem możecie wygrać „Lalki” autorstwa Jamesa Carola, pierwszy kryminał, jaki ukazał się nakładem Domu Wydawniczego PWN, fundatora nagrody.

Trzy egzemplarze pierwszego tomu serii o genialnym profilerze Jeffersonie Winterze, byłym agencie FBI, który jest synem jednego z najsłynniejszych zabójców w Ameryce, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Napisz, czym zajmuje się profiler.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Lalki Jamesa Carola”.
Zakończenie konkursu w środę, 30 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Profiler to osoba zajmująca się tworzeniem portretu psychologicznego nieznanego sprawcy zbrodni.

Egzemplarze powieści „Lalki” Jamesa Carola otrzymują:

Irina Ignacik
Paweł Gałązka
Marta Chodowiec.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

lalkiJames Carol „Lalki”

Opis: Ekscentryczny profiler o ponadprzeciętnym IQ, niegdyś gwiazda FBI, teraz niezależny konsultant, który podróżuje po całym świecie, pomagając policji w najtrudniejszych śledztwach. Jako syn jednego z najsłynniejszych seryjnych zabójców w Ameryce przez całe życie próbuje zdystansować się od czynów ojca. Co jednak skrywa pod maską opanowanego profesjonalisty? Kiedy przyjmuje szczególnie nieprzyjemną sprawę w zasypanym śniegiem Londynie, zaczyna tropić psychopatę, który porywa i torturuje młode kobiety, a na koniec przeprowadza im lobotomię. Żadna z ofiar nie jest w stanie wskazać oprawcy, ich życie staje się wegetacją. Są jak niepotrzebne lalki, które wyrzucono po zabawie. Winter będzie musiał wykorzystać swoje niezwykłe zdolności, aby odkryć, kto stoi za porwaniami, zanim kolejna ofiara zostanie nieodwracalnie okaleczona. Rozpoczyna się wyścig z czasem?

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe