Wygraj egzemplarze książki „Żywopłoty” Marii Karpińskiej [ZAKOŃCZONY]

30 marca 2020


Wspólnie z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Żywopłoty” autorstwa Marii Karpińskiej.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze jednego z najbardziej obiecujących polskich debiutów tego roku, porównywanego do prozy takich czeskich autorów jak Ota Pavel czy Bohumil Hrabal. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Znasz jakieś inne polskie debiuty prozatorskie, które ukazały się w wydawnictwie W.A.B. od stycznia 2019 roku? Podaj przynajmniej dwa tytuły i nazwiska autorów.

?
Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedziach podawaliście m.in. takie tytuły, jak: „Taśmy rodzinne” Macieja Marcisza, „Teoria opanowywania trwogi” Tomasza Organka, „Zdrój” Barbary Klickiej, „Kółko się pani urwało” Jacka Galińskiego, „Emigracja” Malcolma XD, „Kuracja dla serca” Agnieszki Szackiej, „Pozwólcie pieskom przyjść do mnie” Bolesława Chromrego, „Tam gdzie jesteś” Tomasza Betchera.

Egzemplarze książki „Żywopłoty” Marii Karpińskiej otrzymują:

Dominika Balinska,
Anna Krawczyk,
Adam Fabich.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów i jak rozwinie się sytuacja z dostarczaniem przesyłek z powodu koronawirusa).
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Maria Karpińska ? Żywopłoty”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 12 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkurs”.

Opis: W „Żywopłotach” poznajemy losy tzw. zwykłych ludzi, bohaterów szarych, z założenia niczym się niewyróżniających i przez to niezwykle ciekawych. Tematy takie jak wspomnienia nastoletnich wakacji spędzonych z przypadkową koleżanką lub urządzanie pierwszego własnego mieszkania są dla autorki pretekstem do wyrażenia prawdy o ludzkim losie, sensie istnienia, przeznaczeniu, pamięci, a przede wszystkim: miłości i śmierci. Kameralne, nastrojowe opowiadania przenika ton spokojnej, błyskotliwej refleksji nad przemianami ludzkiej osobowości i uczuciowością.

Przeczytaj fragment książki „Żywopłoty” Marii Karpińskiej.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe