Wygraj egzemplarze książki „Żywe trupy” George’a A. Romero i Daniela Krausa [ZAKOŃCZONY]

27 czerwca 2024

We współpracy z Wydawnictwem Zysk i S-ka zorganizowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Żywe trupy” autorstwa George’a A. Romero i Daniela Krausa.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze debiutu powieściowego słynnego reżysera filmów grozy, który wprowadził do kultury masowej postać zombie jako nieumarłego niezwiązanego z voodoo. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Czy znasz jakieś inne powieści o zombie (jako nieumarłych niezwiązanych z voodoo)? Wymień przynajmniej trzy tytuły i podaj ich autorów.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „George A. Romero – Żywe trupy”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 7 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Przerażająca opowieść grozy i hołd złożony geniuszowi makabry. Para lekarzy patologów zostaje zaatakowana przez martwego mężczyznę, który… nie do końca jest martwy. Epidemia zombie szybko rozprzestrzenia się na cały kraj.

Czarnoskóra nastolatka na Środkowym Zachodzie toczy bój ze świeżo zmartwychwstałymi przyjaciółmi i rodziną. Na lotniskowcu żywi marynarze ukrywają się przed martwymi, a wśród nich pojawia się samozwańczy prorok głoszący religię śmierci. Zaraza ma oczyścić ludzkość. W studiu telewizyjnym ocalały prezenter kontynuuje nadawanie, podczas gdy jego ożywieni koledzy próbują go pożreć. W Waszyngtonie pracownica federalna cierpliwie monitoruje rozwój epidemii, by pomóc w jej zwalczeniu.

Ocaleni postanawiają podążyć na mityczną północ, według pogłoski prawie wolną od zarażonych… Jednak wszędzie wokół grasują nieprzeliczone hordy zombie, a i wśród ludzi powstają bezwzględne bandy łupieżców. Ci, którzy ocaleli, stają się łupem zarówno dla żywych, jak i martwych…


Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe