Wygraj egzemplarze książki „Siedem minut po północy”! [ZAKOŃCZONY]

8 stycznia 2017


Z okazji wznowienia w filmowej okładce powieści „Siedem minut po północy” Patricka Nessa wspólnie z wydawcą książki, oficyną Papierowy Księżyc, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze niezwykłej książki, która doczekała się ekranizacji z Sigourney Weaver, Felicity Jones i Liamem Neesonem w rolach głównych. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Na podstawie czyjego pomysłu Patrick Ness napisał „Siedem minut po północy” i dlaczego ta osoba sama nie mogła napisać książki?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Siedem minut po północy”.
Zakończenie konkursu w piątek, 20 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty (wreszcie!). Prawidłowa odpowiedź brzmi: Siobhan Dowd. Sama nie zdążyła przekształcić pomysłu w powieść ponieważ umarła na raka.

Egzemplarze książki „Siedem minut po północy” otrzymują:

Dawid Wyroślak,
Patrycja Guźdź,
Magdalena Jarmużewska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Patrick Ness „Siedem minut po północy”

Opis: Odważna, pełna czarnego humoru, głęboko poruszająca opowieść o chłopcu, jego ciężko chorej matce i niezapowiedzianym, potwornym gościu. Jest siedem minut po północy, gdy trzynastoletni Conor budzi się i odkrywa, że za oknem jego sypialni czai się potwór. Jednak to nie tego potwora Conor się spodziewał ? sądził, że odwiedzi go raczej ten z dręczącego go koszmaru, powtarzającego się niemal każdej nocy od dnia, kiedy matka chłopca rozpoczęła leczenie. Potwór z jego podwórka jest inny. Sędziwy. I dziki. I chce czegoś od Conora. Czegoś niebezpiecznego i przerażającego. Żąda prawdy.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe