Wygraj egzemplarze książki „Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz” Matthew Perry’ego [ZAKOŃCZONY]

4 stycznia 2023

We współpracy z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze autobiografii Matthew Perry’ego zatytułowanej „Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze szczerej, poruszającej i zabawnej książki, w której hollywoodzki aktor opisał swoje życie i karierę. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Matthew Perry bardzo rzadko w swojej karierze grał w ekranizacjach książek. W którą postać z kart powieści mógłby się twoim zdaniem wcielić? Zaproponuj bohatera i podaj tytuł książki, w której występuje.


Konkurs rozstrzygnięty. Przesłaliście nam tyle ciekawych pomysłów, że Matthew Perry miałby w czym grać do samej śmierci, a jedna rola byłaby lepsza od drugiej. W wewnątrzredakcyjnym głosowaniu mogliśmy niestety wybrać tylko trzy odpowiedzi.

Egzemplarze autobiografii Matthew Perry’ego otrzymują:

Jacek Baran (który zaproponował rolę Jacka Torrance’a z „Lśnienia”),
Zuzanna Pałka (która widziała Matthew jako Willa z „Małego życia”),
Wojciech Ząbek (który obsadziłby aktora w ekranizacji „Cienia wiatru” jako Fermina Romero de Torresa).

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Matthew Perry”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 15 stycznia 2023 roku, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które podadzą najciekawsze zdaniem naszej redakcji propozycje.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Matthew Perry, gwiazda serialu „Przyjaciele”, przenosi czytelników na scenę najbardziej znanego sitcomu wszechczasów, jednocześnie opowiadając o swoich prywatnych zmaganiach z uzależnieniem. Z typowymi dla siebie poczuciem humoru i szczerością szczegółowo opisuje trwającą całe życie walkę z chorobą i to, co ją napędzało, pomimo posiadania „wszystkiego”.

„Przyjaciele, kochankowie i ta wielka, straszna rzecz” to autobiografia zawierająca najbardziej intymne szczegóły dotyczące utraconej miłości Perry’ego, jego najciemniejszych dni i najlepszych przyjaciół.


Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe