Wygraj egzemplarze książki „Ostatnia miłość. Édith Piaf” Christie Laume [ZAKOŃCZONY]

22 stycznia 2015

ostatnia_milosc_edith_piaf_konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze opublikowanych nakładem tejże oficyny wspomnień Christie Laume „Ostatnia miłość. Édith Piaf”.

Pięć egzemplarzy książki opowiadającej o ostatnich dwóch latach życia słynnej francuskiej pieśniarki spędzonych u boku młodziutkiego brata autorki książki, Théo Sarapo, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Co oznacza pseudonim sceniczny „Sarapo”, jaki Édith Piaf wymyśliła dla swojego młodego partnera?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Edith Piaf”.
Zakończenie konkursu w środę, 4 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „kocham cię”.

Egzemplarze książki „Ostatnia miłość. Édith Piaf” otrzymują:

Edyta Chmura,
Maria Rozborska,
Tomasz Wanat,
Karina Sylla,
Marzena Jaroszewska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

ostatnia-milosc-edith-piafChristie Laume „Ostatnia miłość. Édith Piaf”

Opis: O ślubie czterdziestosiedmioletniej Edith Piaf z dwadzieścia jeden lat młodszym od niej pięknym Grekiem Théo było bardzo głośno. Podobnie jak o ich miłości. Niektórzy nie wierzyli w szczerość uczuć tego młodego fryzjera, który dzięki słynnej Piaf znalazł się nagle wśród wybitnych muzyków Paryża, a potem także u boku pieśniarki stanął na scenie, występując pod nadanym mu przez nią pseudonimem Sarapo. Jednakże większość wielbicieli ciężko doświadczonego przez los Wróbelka ? jak z czułością nazywano Edith ? cieszyła się jej szczęściem. Historię małżeństwa Piaf i Sarapo, od dnia poznania aż po ostatnie wspólne dni, opowiada Christie, siostra Théo. Jak pisze, u boku jej brata i w ich kochającej się greckiej rodzinie pieśniarka znalazła wszystko, za czym tęskniła.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki „Ostatnia miłość. Édith Piaf”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe