Wygraj egzemplarze książki „Miłe Natalii początki” Olgi Rudnickiej [ZAKOŃCZONY]

13 czerwca 2019


Wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Olgi Rudnickiej zatytułowanej „Miłe Natalii początki”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze prequela popularnego cyklu powieści sensacyjnych o pięciu siostrach, które mają na imię Natalia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile do tej pory ukazało się książek z cyklu o siostrach Nataliach Sucharskich (wliczając najnowszą, „Miłe Natalii początki”, w której bohaterki też się pojawiają)? (2) Gdzie najczęściej pisze swoje książki Olga Rudnicka? (Dla ułatwienia podpowiemy, że nie pracuje przy biurku.)

_
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) cztery, (2) autorka najczęściej pisze, leżąc z laptopem w łóżku.

Egzemplarze książki „Miłe Natalii początki” otrzymują:

Małgorzata Piotrowicz,
Anna Czupioł,
Daniela Trelińska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
_

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Olga Rudnicka – Miłe Natalii początki”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 25 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Skąd się wzięły Natalie? Ich ojcem był Jarosław Sucharski – kłamca i bigamista, przestępca czy tajny współpracownik?

Dziesięcioletni Jarek – zdolny, inteligentny, sprytny i ambitny – zwrócił uwagę Kazimierza Kozibrody, oficera służb bezpieczeństwa. Ten wziął chłopca pod swoje skrzydła i pokierował jego dalszym życiem oraz karierą. Spełniwszy marzenie swego podopiecznego o studiach na wydziale historii sztuki, wychował sobie oddanego współpracownika, którego wykorzystywał do własnych celów. Ale wkrótce się okazało, że uczeń przewyższył mistrza?

Jarosław Sucharski, zręcznie poruszając się w realiach socjalistycznej Polski, wkracza w niebezpieczny świat czarnego rynku, przemytników dzieł sztuki, fałszerzy obrazów, handlarzy złotem i brylantami. Niebawem przenosi swoje interesy na arenę europejską.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe