Wygraj egzemplarze książki „Mam na imię Jutro” Damiana Dibbena [ZAKOŃCZONY]

8 maja 2019


Z okazji polskiej premiery powieści „Mam na imię Jutro” autorstwa Damiana Dibbena wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze niesamowitej i wciągającej opowieści o odwadze, poświęceniu i nierozerwalnej więzi łączącej człowieka i jego najwierniejszego towarzysza. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jak wabił się najstarszy pies w historii, według Księgi rekordów Guinnessa, i ile dokładnie przeżył?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Pies wabił się Bluey, a przeżył 29 lat i 5 miesięcy (29 lat i 160 dni).

Egzemplarze powieści „Mam na imię Jutro” otrzymują:

Elżbieta Bebko,
Paweł Dębski,
Helena Staszyńska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Damian Dibben ? Mam na imię Jutro”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 20 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Wenecja. Zimowa noc 1815 roku. 217-letni pies szuka swojego zagubionego pana. Tak zaczyna się przygoda Jutra, który na przestrzeni wieków przemierza świat w poszukiwaniu człowieka, który uczynił go nieśmiertelnym. Jego łapy niestrudzenie przebiegają pola bitew i królewskie dwory. A jego historia jest opowieścią o lojalności i determinacji, przyjaźni (zarówno ze zwierzętami, jak i z ludźmi), miłości (tej jednej, jedynej), podziwie (dla ludzkich talentów) i rozpaczy (z powodu ich nieumiejętności życia w pokoju).

Na samotnego psa czyhają wielkie niebezpieczeństwa, a pewien odwieczny wróg pragnie jego zguby. Musi jak najszybciej odnaleźć swojego pana, inaczej utraci go na zawsze. Bierze więc udział w szalonym wyścigu z czasem, by u jego kresu poznać ludzkość od podszewki i okrutną cenę nieśmiertelności.

Barwny portret ludzkości na przestrzeni wieków. Niesamowita i wciągająca bez reszty opowieść o odwadze i poświęceniu oraz nierozerwalnej ? silniejszej niż czas ? więzi między dwiema duszami.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe