Wygraj egzemplarze książki „Karpie bijem” Andrzeja Pilipiuka [ZAKOŃCZONY]

30 lipca 2019


Z okazji premiery najnowszej książki Andrzeja Pilipiuka zatytułowanej „Karpie bijem” wspólnie z wydawnictwem Fabryka Słów przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze najnowszego zbioru opowiadań opisującego perypetie wiejskiego egzorcysty i bimbrownika Jakuba Wędrowycza, którego powołał do życia Andrzej Pilipiuk. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile ukazało się do tej pory książek i komiksów Andrzeja Pilipiuka z przygodami Jakuba Wędrowycza? (2) Jak nazywa się ród zwaśniony z Wędrowyczami?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) dziewięć książek i dwa komiksy (jeśli ktoś dodatkowo wymienił inne publikacje, jak np. antologie czy książki, w których Wędrowycz pojawił się jedynie epizodycznie, to odpowiedź również została uwzględniona), (2) Bardakowie.

Egzemplarze książki „Karpie bijem” otrzymają:

Grzegorz Sękala,
Iwona Nemeczek,
Patryk Kapkowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Andrzej Pilipiuk ? Karpie bijem”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Terminator napędzany samogonem powraca! I to w wielkim stylu, bo dzieją się rzeczy nieprawdopodobne. Dowiecie się, jak zamienić Babę Jagę w broń ostatecznej Zagłady, jak w Dębince realizują konwergencję kultur, jakie zagrożenia mogą płynąć ze świętowania Światowego Dnia Przytulania oraz co Syndrom sztokholmski ma wspólnego z samogonem.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe