Wygraj egzemplarze książki i szkicownika E.G. Lutza, który inspirował Walta Disneya! [ZAKOŃCZONY]

14 marca 2016

co-jak-narysowac-konkurs
Dla przyszłych rysowników i nie tylko! Z okazji polskiej premiery klasycznej książki E.G. Lutza „Co? Jak? Narysować” wspólnie z wydawnictwem Egmont przygotowaliśmy konkurs.

Trzy pakiety zawierające książkę i szkicownik E.G. Lutza, rysownika i autora z przełomu XIX i XX wieku, który zainspirował Walta Disneya, by sięgnął po ołówek, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Walt Disney zajmuje pierwsze miejsce na liście twórców najczęściej nagradzanych Oscarami. Ile nominacji i statuetek otrzymał w całej swojej karierze twórca Myszki Miki i Kaczora Donalda?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „E.G. Lutz Co? Jak? Narysować”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 28 marca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „22 statuetki i 59 nominacji (można było uwzględnić również 4 dodatkowe wyróżnienia honorowe)”.

Egzemplarze książek i szkicowników E.G.Lutza otrzymają:

Filip Borowik,
Karol Hodun,
Małgorzata Spólnik.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

co-jak-narysowac-konkurs-2

E.G. Lutz „Co? Jak? Narysować”

Opis: Pierwsze polskie wydanie książki E.G. Lutza ? autora, który zainspirował Walta Disneya. Wypracowana przez Lutza w 1913 roku metoda tworzenia krok po kroku złożonych ilustracji jest zaskakująco prosta. Rysunki są rozbite na mniej skomplikowane kształty i linie, z których następnie, podążając za instrukcjami Lutza, można tworzyć własne ilustracje. Czytelne schematy pomogą początkującym artystom w każdym wieku rozwinąć ich umiejętności i świetnie się przy tym bawić! „Co? Jak? Narysować” to także pomysł na prezent dla wszystkich, którym rysowanie nie jest obce, ale także dla tych, którym na lekcjach plastyki wmawiano, że mają dwie lewe ręce! To doskonały sposób na relaks dla dorosłych, a także fantastyczna zabawa dla dzieci! Równolegle z książką Lutza ukazał się szkicownik „Co? Jak? Narysować” ? 32 strony ilustracji wraz z instrukcjami oraz 32 strony do ćwiczeń. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć kreskę zawsze i wszędzie ? w kawiarni, autobusie czy na przerwie. Szkicownik jest lekki, poręczny, ma miękką oprawę, można mieć go zawsze przy sobie. Powstał po to, by rysować w nim do woli!

co-jak-narysowac-konkurs-3

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe