Wygraj egzemplarze książki „Dziwna pogoda” Joego Hilla! [ZAKOŃCZONY]

23 października 2018


Wspólnie z wydawnictwem Albatros organizujemy konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze najnowszej książki Joego Hilla zatytułowanej „Dziwna pogoda”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze zbioru mrożących krew w żyłach nowel/minipowieści, które napisał jeden z najciekawszych amerykańskich autorów horrorów średniego pokolenia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jakie tytuły noszą opowiadania, które Joe Hill napisał wspólnie ze swym ojcem Stephenem Kingiem? (2) Która nowela/minipowieść ze zbioru „Dziwna pogoda” została napisana jako pierwsza?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Gaz do dechy” („Throttle”) oraz „W wysokiej trawie” („In the tall grass”); (2) „Zdjęcie”.

Egzemplarze książki „Dziwna pogoda” otrzymują:

Dorota Jodko,
Wojciech Góra,
Hanna Szczukowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Joe Hill ? Dziwna pogoda”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 4 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Joe Hill, jeden z najlepszych amerykańskich autorów horrorów, stawiany jest na równi z takimi pisarzami, jak Peter Straub, Neil Gaiman czy Jonathan Lethem. W „Dziwnej pogodzie”, frapującej kronice niekończącej się wojny między dobrem i złem, sprawnie obnaża mrok kryjący się pod powierzchnią codziennego życia. Swoim mistrzowskim piórem przesuwa granice gatunku na nowe terytoria. Zabierając czytelników w nieznane, Joe Hill, literacki alchemik, skupia się w swoich czterech minipowieściach na najważniejszych elementach ludzkiej egzystencji: pamięci i niepamięci, wyobrażeniach i fantazjach, bestialstwie i bezradności, lęku i brawurze, deszczu i wietrze, śmierci i życiu, marzeniach? i koszmarach.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe