Wygraj egzemplarze kryminału „Sufrażystki”! [ZAKOŃCZONY]

5 stycznia 2016

sufrazystki-konkurs
Z okazji polskiej premiery kryminału Lucy Ribchester zatytułowanego „Sufrażystki” wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy powieści rozgrywającej się w czasach, gdy do głosu dochodziły ruchy walczące o prawa kobiet, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: W którym roku kobiety w Polsce uzyskały prawa wyborcze?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Lucy Ribchester – Sufrażystki”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 19 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „28 listopada 1918”.

Egzemplarze powieści „Sufrażystki” otrzymują:

Justyna Szumicka,
Dariusz Rybiński,
Katarzyna Świrta,
Anna Olewińska,
Patrycja Ciepiela.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

sufrazystkiLucy Ribchester „Sufrażystki”

Opis: Wartki kryminał historyczny. Londyn, 1912 rok. Napięcie w organizacji sufrażystek sięga zenitu, jednak dla Frankie George, spłukanej chłopczycy z Fleet Street, najpoważniejszym problemem jest przetrwanie w brutalnej branży prasowej. Redakcja zleca jej przeprowadzenie wywiadu z cyrkową akrobatką Ebony Diamond, która niebawem znika w tajemniczych okolicznościach podczas występu, zaś Frankie zostaje wciągnięta w świat oszustw, modnych felietonistek, fetyszystów, sufrażystek i cyrkowych dziwadeł. Jak zniknęła Ebony, kogo się obawiała i co dzieje się za drzwiami tajemniczej Fabryki Klepsydr? Zaginiona Ebony Diamond prowadzi Frankie śladem mordercy, który wciela w życie niewyobrażalny plan…

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe