Wygraj egzemplarze kryminału noir „Aorta” Bartosza Szczygielskiego [ZAKOŃCZONY]

30 września 2016

aorta-konkurs
Z okazji premiery kryminału noir „Aorta” Bartosza Szczygielskiego wspólnie z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej powieści.

Do wygrania są trzy egzemplarze mocnego debiutu kryminalnego Bartosza Szczygielskiego, który rozgrywa się w przestępczym podziemiu Pruszkowa i zachwycił samą Katarzynę Bondę. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Zanim Bartosz Szczygielski napisał „Aortę”, opublikował kilka opowiadań. Gdzie ukazały się dotychczasowe opowiadania autora? Wymień nazwy portali lub tytuły czasopism.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Bartosz Szczygielski – Aorta”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 13 października, o godzinie 23:59.

_
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać m.in.: Horror.com.pl, Szufla.net, Szortal, Carpe Noctem, Literatura.gildia.pl, QFant, Aperionmag.pl, Tekstualia, Papermint.

Egzemplarze powieści „Aorta” otrzymują:

Magdalena Patejko
Ewelina Kupczyk
Bogusław Szylko.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
_

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) – będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

aortaBartosz Szczygielski „Aorta”

Opis: Pruszków spokojnie żyje w cieniu niedalekiej Warszawy. Mało kto pamięta o mafii pruszkowskiej, która rządziła miastem w latach dziewięćdziesiątych. Byli mafiosi albo odsiadują wyroki, albo zakamuflowali się i zeszli do podziemia… Kiedy w mieszkaniu na luksusowym osiedlu dwóch tragarzy znajduje zmasakrowaną kobietę, wszyscy są zszokowani. Sprawa trafia do komisarza Gabriela Bysia z Komendy Stołecznej. Byś musi ją szybko rozwiązać – po ostatniej wpadce to jego zawodowe „być albo nie być”. Tymczasem ma tylko niezidentyfikowane okaleczone zwłoki z wyłupionymi oczami. Niebawem okazuje się jednak, że to morderstwo jest wierzchołkiem góry lodowej, a wszystkie tropy prowadzą do pewnego niebezpiecznego człowieka… Czy Byś wypowie otwartą wojnę mężczyźnie, który rządzi podziemnym Pruszkowem? Bartosz Szczygielski w swoim gorzkim i przewrotnym debiucie stworzył postać bezkompromisowego komisarza, jakiego jeszcze nie znacie, a poznać powinniście!

„Mamy wreszcie naszego Marlowe’a. Dawno nie czytałam tak dobrego polskiego kryminału. Panie Szczygielski ? proszę o kontynuację”.
Katarzyna Bonda

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe