Wygraj egzemplarze kryminału „Nawet zdziczałe psy” Iana Rankina [ZAKOŃCZONY]

15 września 2017


Wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego kryminału z inspektorem Johnem Rebusem autorstwa Iana Rankina.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której jeden z najpopularniejszych detektywów w brytyjskiej literaturze po raz kolejny wraca z emerytury, aby rozwiązać sprawę morderstw popełnianych w Edynburgu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jak nazywa się ulubiony bar Johna Rebusa i pod jakim autentycznym adresem ów lokal się znajduje?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ian Rankin – Nawet zdziczałe psy”.
Zakończenie konkursu w piątek, 29 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: The Oxford Bar przy 8 Young Street w Edynburgu.

Egzemplarze powieści „Nawet zdziczałe psy” otrzymują:

Grzegorz Przeździecki,
Klaudia Kowalczyk,
Przemysław Grzelak.

Nagrody wyślemy w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Ian Rankin „Nawet zdziczałe psy”

Opis: Nowa powieść dwukrotnego zdobywcy Nagrody Dagger, przyznawanej przez amerykańskie stowarzyszenie autorów powieści kryminalnych.

John Rebus nie jest stworzony do bycia emerytem. Kiedy więc Siobhan Clarke prosi go o pomoc w rozwiązaniu sprawy zagadkowego morderstwa starszego prawnika, nie waha się ani chwili. Zdaniem policji David Minton padł ofiarą włamywaczy. Inspektor Clarke ma jednak co do tej hipotezy duże wątpliwości. Fakt, że z domu prawnika nie zniknął żaden wartościowy przedmiot, a także znaleziony przy ciele Mintona list z pogróżkami, zdają się jednoznacznie wskazywać, że mężczyzna nie zginął przez przypadek. Tymczasem w innej części Edynburga znaleziona zostaje kolejna ofiara, a okoliczności śmierci wskazują na tego samego sprawcę. Clarke i Rebus muszą połączyć rozrzucone tropy, by rozwiązać zagadkę. W śledztwie pomaga im Malcolm Fox.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe